02.05.2017
Поділитися: 10
0

Мегашвидкочитання: тренд серед розумних дітей

На базі Запорізького Центру ментальної арифметики Smartum у лютому 2017 року відкрито школу мегашвидкочитання, яка вже у квітні випустила першу групу дітей. Результати приголомшливі!

Валентин Воронсбехер (9 років):

  • старт – 281 слів/хв, 90 % розуміння;
  • фініш – 107 600 слів/хв, 100 % розуміння.

Аліна Домброва (8 років):

  • старт – 52 слів/хв, 40 % розуміння;
  • фініш – 94 150 слів/хв, 70 % розуміння.

Ігнат Сенік (11 років):

  • старт – 82 слів/хв, 50 % розуміння;
  • фініш – 86 850 слів/хв, 80 % розуміння.

Андрій Сподін на підсумковому іспиті у Запорізькому Центрі ментальної арифметики

Підсумковий іспит відвідав сам автор курсу Андрій Сподін, щоб познайомитися з талановитими дітьми та їхніми батьками, відзначити роботу тренерів і нагородити кращих. Найвищі результати в навчанні дітей показала тренер Олександра Василенко.

Школа мегашвидкочитання працює на базі унікальних методик Андрія Сподіна. Ці інноваційні розробки дозволяють якнайшвидше навчитися опрацьовувати великі обсяги інформації. Але що саме це дає дітям?

Ось що розповідає автор: «Мій спеціалізований курс працює в 60 країнах світу. Це методика, яка розвиває мозок і впливає на швидкість поглинання інформації. Це збільшує впевненість дитини у собі, гармонізує роботу півкуль мозку, а найважливіше – дає дитині фундаментальні навички, які стануть у нагоді в майбутньому. Це можливість отримувати вражаючі результати в ментальній сфері».

Давайте конкретизуємо. Мегашвидкочитання – оволодіння особливими методами читання і розвиток миттєвого сприйняття інформації. Сьогоднішній рекорд серед учнів першої групи – читання 1 048 слів за секунду. Здається, що тут якась помилка, проте це реальний, відчутний результат дитини. Напевно, він досягається важкою працею? Звичайно, зовсім без зусиль не обійтися, але на заняттях 80 % часу займає гра і тільки 20 % – безпосередньо читання.

Яких же результатів можна очікувати через рік регулярних тренувань? Обробка інформації з потрібної книги займе 30 хвилин, дитина зможе підготувати доповідь за 20 хвилин, зробити уроки в три рази швидше, легко складати іспити і тести. Цікавий нюанс – принципи швидкочитання дитина зможе перенести на іншу відому їй мову, вивчення іноземної мови також прискорюється. І це тільки частина плюсів! Докладніше дізнайтеся про все на нашому сайті.

	Ашберн
Виберіть місто