10 Фев 2017
Поділитися: 10
0

Ментальна арифметика для початківців?

Нерідко від сучасних батьків можна почути скарги на дитину: «Вона нічим не цікавиться, їй би тільки в планшеті або телефоні сидіти, увесь час дивиться якесь відео, а уроки не робить, у школі успішність дуже впала. Що робити?» Ми бачимо результат, але не можемо знайти причину того, що відбувається. Намагаємося переконати сина чи дочку, що їм потрібно вчитися, забороняємо планшети й інтернет, жорстко контролюємо навчання, але ситуація не змінюється. Ментальна арифметика для початківців дозволяє ефективно займатися розвитком інтелекту дитини, повертає інтерес до навчання і підвищує мотивацію.

Мальчик в очках на фоне доски с формулами

Що включає в себе ментальна арифметика для початківців?

Важливі елементи навчання ментальної арифметики, які варто відзначити:

  1. наявність авторської методики, розробленої для різних вікових груп (наприклад, в Smartum, таких три ­ 4–6 років, 5–11 років, 12–16 років);
  2. наявність навчальних матеріалів (книги і зошити) і абакус. Абакус ­ це японська рахівниця, яка допомагає на початковому етапі вчитися рахувати в думці і є основним інструментом для навчання ментальному рахунку;
  3. наявність онлайн-платформи, яка дозволяє регулярно тренуватися в домашніх умовах у різних режимах лічби і на різних швидкостях (до появи на екрані цифр зі швидкістю 0,1 секунди). Хочемо звернути увагу, що відсутність онлайн-платформи в деяких методиках з ментальної арифметики, що існують, значно уповільнює процес навчання, а також дуже часто у дітей відбувається втрата цікавості до занять тільки з паперовим приладдям.

Онлайн-платформа такого роду, як в академії ментальної арифметики Смартум, допомагає утримувати цікавість досить тривалий період, адже сучасні діти із задоволенням виконують завдання, які їм пропонують робити за ноутбуком, планшетом або телефоном.

Ребята на занятиях

Обираючи центр ментальної арифметики для початківців, обов’язково поставте питання ­ скільки людей передбачається на групових заняттях. У Smartum дотримуються наступного правила: група для малюків ­ до 8 осіб, для  старших ­ не більше, ніж 10 осіб. Важливо, щоб тренер міг приділити увагу кожній дитині і допоміг відпрацювати кожен елемент навчання до автоматизму. Саме тому вважається, що ментальна арифметика допомагає виробити посидючість і наполегливість, адже результат буде обов’язково, але тільки за умови, що дитина регулярно тренується і виконує домашні завдання.

Саме на першому етапі навчання буде дуже важлива підтримка батьків і їх зацікавленість у процесі. Це не відбирає багато часу (наприклад, виконання домашнього завдання в Smartum забере 15–20 хвилин на день), але таким чином ви зможете продемонструвати дитині важливість цих занять. Ви і самі не помітите, як дитина почне займатися самостійно і ваше залучення до процесу навчання вже не буде необхідним.

У Smartum завжди готові відповісти на ваші додаткові запитання стосовно методики, онлайн-платформи, графіка занять, а також провести безкоштовне пробне заняття, на якому ви зможете побачити сам процес навчання.

	Ашберн
Виберіть місто