24 Мар 2017
Поділитися: 10
0

Ментальна арифметика — ефективна методика чи обман?

Ментальна арифметика існує вже близько 2 000 років, а розмови про її ефективність не вщухають.

Противники цієї методики наводять різні аргументи, але вони більше нагадують інформацію  такого характеру: «А ось в Інтернеті писали», а «вчителька у школі вважає, що це зашкодить навчанню», при цьому грамотних аргументів, які б дійсно підтвердили негативний вплив ментальної арифметики, немає.

Девочка на занятии

Екскурс в історію ментальної арифметики

Давайте з’ясуємо, що ж таке ментальна арифметика і як вона працює, що саме вона дає дитині, з якого віку краще займатися і чи є у неї негативні сторони.

Ментальна арифметика з’явилася близько 2 000 років томув Японії. Незважаючи на таку давню історію, у країнах Азії (особливо в Японії, Китаї, Малайзії), а також у Туреччині, Казахстані і країнах Північної Америки, вона на сьогодні є дуже поширеною, а у деяких включена до шкільної програми.

За допомогою навчання техніки усного рахунку ментальна арифметика дозволяє розвивати інтелект дитини таким чином, що у неї починають одночасно працювати обидві півкулі головного мозку (на відміну від стандартної шкільної освіти, яка передбачає розвиток тільки лівої півкулі і не приділяє увагу правій).

Усний рахунок є тільки основою, а не метою методики. Тому, якщо ви думаєте, що ментальна арифметика здатна тільки ’допомогти дитині виконати завдання з математики, то це не так. Мета ментальної арифметики набагато глибше і серйозніше.

Як обрати правильну методику з ментальної арифметики

Кілька рекомендацій для тих, хто вже знає, навіщо це потрібно, але вагається у виборі шкіл і центрів:

  1. Зверніть увагу на наявність сучасної інтелектуальної онлайн-платформи, за допомогою якої швидкість навчання і ефективність зростає у декілька разів. Така платформа є у центрах дитячого розвитку  Smartum і діти обожнюють займатися, тому що це цікаво, на платформі різні швидкості і режими, навчальні запитання і квести.
  2. Важливий момент — підготовка викладачів. Якщо вам пропонують школи ментальної арифметики, у яких тренери проходять навчання протягом двох днів — це те, що називається обманом. Навчитися методики за такий короткий термін неможливо. Тому звертайте увагу на те, що підготовка повинна тривати не менше двох тижнів, навчальні семінари та атестацію вони теж повинні проходити регулярно.
  3. Не довіряйте інформаціїю про ліцензування, сертифікацію та визнання дипломів тієї чи іншої школи вишами. Вимагайте підтвердження, звертайте увагу на те, яку саме ліцензію отримав центр, на який вид діяльності, на який регіон вона поширюється і що означає сертифікація.

Мальчик пристально смотрит

У центрах дитячого розвитку  Smartum із задоволенням дадуть відповідь на всі Ваші додаткові запитання. Чекаємо Вас у гості і на безкоштовному пробному занятті, щоб Ви особисто переконалися, які приголомшливі можливості розкриває ментальна арифметика.

	Сиэтл
Виберіть місто