13 Ноя 2017
Поділитися: 10
0

Інтелект важливо регулярно тренувати, тим самим збільшуючи показник цього коефіцієнту. Як це зробити? Ми дамо 10 простих порад.

1. Здорова їжа

Вважається, що для ефективної роботи мозку потрібні шоколад і цукор. Це не так. Необхідно вживати  правильний набір мікроелементів, протеїнів і жирів. Джанк-фуд не приносить користі ні тілу, ні мозку. Повноцінний раціон дитини повинен містити морепродукти. Велика кількість поліненасичених жирних кислот омега-3 підтримує мозок у стані активності.

2. Фізична активність

Заняття для розвитку - це важливо, але користь від прогулянок на вулиці ніхто не скасовував. Можна разом кататися на велосипедах або записати дитину до спортивної секції. Такий підхід позитивно позначиться на розумовому та фізичному розвитку дитини.

4. Новий досвід

Мозок швидко звикає до одноманітної роботи і включає «автопілот». Тому час від часу йому потрібно пропонувати нові сценарії. Наприклад, відвідайте   фестиваль, побувайте на виставці або просто приготуйте нову страву на вечерю. Нові враження змусять мозок «підбадьоритися».

8. Читання книг

Як читання книг впливає на IQ - про це навіть говорити не цікаво. Усе очевидно. Несподіваний факт: вчені довели, що швидкочитання в даному випадку не допомагає. Читати потрібно повільно і вдумливо.

10. Розв’язування задач

Головоломки вважають тренуванням для мозку. Насправді, на рівень IQ вони не впливають. Якщо дитина буде весь час працювати над головоломками, покращаться тільки його навички  розв’язування головоломок. Щоб розвивався інтелект, умови задач потрібно постійно ускладнювати.

	Сиэтл
Виберіть місто