15 Мар 2017
Поділитися: 10
0

У дитини погана пам'ять - що робити?

Що робити, якщо у дитини погана пам’ять? Вам доводиться повторювати одне і те ж кілька разів, а вона все одно не запам’ятовує. І концентрація уваги відсутня. Ви намагаєтеся їй пояснити, як виконувати домашнє завдання, а вона вас ніби не чує.

Якщо вам знайома ця ситуація, ми рекомендуємо, перш за все, не робити поспішних висновків, а для початку з’ясувати, що саме є причиною поганої пам’яті і як батькам правильно поводитися в цій ситуації. З дошкільнятами не так помітна ця проблема. А що робити батькам школяра, якщо у дитини погана пам’ять, а оцінки залишають бажати кращого? На порядку денному постає дуже важливе питання – як поліпшити успішність у школі. Спробуймо в цьому розібратися.

Девочка с тренером и абакус

Погана пам’ять у дитини – не вирок

Якщо у дитини погана пам’ять, поставте собі запитання:

  1. Які у дитини стосунки з однолітками?
  2. Наскільки легко вона вміє виконувати інструкції?
  3. Чи здається вам, що вона неуважна?
  4. Чи може вона відповідати на прямо поставлені запитання?
  5. Чи є проблеми із завданнями, де потрібно багато запам’ятовувати, а, отже, зберігати і потім обробляти інформацію?
  6. Чи відмовляється виконувати складні завдання?

Якщо за результатами відповідей вимальовується сумна картина, варто приділити підвищену увагу розвитку і поліпшенню пам’яті у дитини.

Як ми вже вище відзначили, необхідно визначитися з причиною поганої пам’яті. Спосіб життя, неправильний режим, перенавантаженість у школі, поганий сон ­ усі ці фактори можуть дуже сильно впливати на роботу пам’яті.

Спробуйте створити для дитини такий режим дня, який дозволить їй не тільки бути постійно зайнятою, а й відпочивати хоча б трохи між заняттями у школі і численними гуртками. Зверніть увагу на те, що харчування має бути збалансованим. А також не забувайте про те, що є спеціальні методики, які дозволяють поліпшити пам’ять дитини до такого рівня, що вона буде легко запам’ятовувати великі обсяги інформації, а також самостійно почне виконувати уроки без зайвих нагадувань.

Тренер помогает ребятам

Саме таку можливість дає унікальна методика ментальної арифметики, за якою діти від 5 до 16 років займаються в міжнародних центрах дитячого розвитку  Smartum. Тренування з ментальної арифметики, засновані на методиці усного рахунку, дозволяють значно поліпшити не тільки пам’ять, а й посидючість, розвинути концентрацію уваги.

Щоб познайомитися з цією методикою, досить записатися на пробне заняття, на якому Вам детально розкажуть, як будуть проходити тренування і яких результатів зможуть досягти діти навіть за невеликий термін навчання!

Ми чекаємо всіх в академії ментальної арифметики  Smartum!

	Ашберн
Виберіть місто