27 Мар 2017
Поділитися: 10
0

Як обрати гурток для дитини

Більшість батьків вважають, що дитину з раннього дитинства потрібно навантажити якомога більшою кількістю занять. Адже, якщо упустити виховання і розвиток інтелекту в дошкільному віці, далі буде складніше.

Логіка в цьому є: динамічний світ, насичений інформацією, школа, у яку діти йдуть вже виробивши початкові навички читання, письма та математики — усе це змушує батьків думати про освіту дітей, коли вони тільки починають ходити і говорити.

Ми хочемо розповісти вам про те, як правильно обирати гурток для дитини з усього того розмаїття, яке пропонується на ринку додаткових освітніх дитячих послуг і на що звертати особливу увагу.

Ребята на занятии

Як вибрати гурток для дитини: визначаємося з напрямком центру для розвитку

  1. Психологи рекомендують обирати два напрямки в розвитку здібностей дитини: розвиток того, що у дитини виходить добре (наприклад, у малюка є слух і він добре співає — можна віддати його у студію вокалу або у музичну школу), і того, що у неї зовсім не розвинене (наприклад, дитина не дуже міцна фізично, тому ви віддаєте її у спортивну секцію).
  2. Дуже важливо, якщо ваша дитина готується до школи, знайти для неї такий напрямок, який є базисом для подальшого навчання. Одна з таких методик — ментальна арифметика. Головне завдання ментальної арифметики — розвинути роботу головного мозку дитини таким чином, щоб одночасно працювали дві півкулі — і права (відповідає за точні науки і логіку), і ліва (відповідає за креативні напрямки і творчість).

    Методика заснована на техніці навчання усного рахунку. Обираючи школу, потрібно чітко розуміти, що відповідь на запитання «Ментальна арифметика — ефективна методика чи обман?» може бути тільки у тому випадку, якщо недобросовісні центри некоректно надають свої послуги. Зверніть увагу на якість викладання, наявність онлайн-платформи, кваліфіковану підготовку педагогів і кількість дітей у групі (вона не повинна перевищувати 8 –10 осіб). При відповідальному підході ви зможете обрати центр з такою методикою викладання, яка дозволить поліпшити концентрацію уваги, пам’ять, швидкість виконання завдань і додасть дитині впевненості в собі.

  3. Ми рекомендуємо не завантажувати дитину всіма можливими напрямками розвитку. Не намагайтеся через дитину реалізувати власні бажання, які були у дитинстві у вас, а постарайтеся прислухатися до її власних інтересів. Залиште дитині час на її власні справи, щоб вона навчилася самостійно організовувати його і не втомлювалася, а займалася із задоволенням.

Мальчик и абакус

Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, що стосуються дитячої методики розвитку інтелекту, запрошуємо на безкоштовне пробне заняття у центри Smartum.

	Ашберн
Виберіть місто