11 Мар 2017
Поділитися: 10
0

Як підвищити успішність дитини в школі без скандалів і нотацій

Якщо вам, шановні батьки, щовечора доводиться витрачати час з дитиною на виконання домашніх завдань, ця стаття для вас.

Батьки нервуються, діти плачуть і відмовляються робити уроки, ходити до школи, через виконання домашніх завдань у будинку постійні скандали. Знайома ситуація? Думаємо, що це є у більшості з вас. А дуже хочеться, щоб ідеальна дитина все робила сама, а тато і мама відкривали ввечері щоденник і бачили там самі дванадцятки. Як поліпшити успішність дитини у школі і як зробити так, щоб вам не доводилося витрачати на це всі свої вечори і вихідні дні? Адже, відкриваючи щоденник і дивлячись у зошити з різних предметів, ви бачите зовсім іншу картину. При тому, що вкладаєте в навчання дитини багато сил і часу.

Девочка на занятиях

Як підвищити успішність дитини?

  1. Ви повинні визначитися, хто з вас вчиться у школі — ви чи ваша дитина? Нерідко  від батьків можна почути:«ми зробили уроки», «ми отримали двійку», «ми вчили вірш три години». Хто це ми? Ви вже закінчили школу багато років тому і зараз вчиться ваша дитина, а не ви. Коли ви кажете «ми» (найчастіше це роблять мами), ви підкреслюєте, що відповідальність за навчання, за отримання знань, за оцінки ви ділите навпіл. Тоді не дивуйтеся, що дитина без вас нічого не хоче робити.
  2. Постарайтеся налагодити режим дня дитини і складіть його таким чином, щоб на виконання домашніх завдань у неї була визначена чітка кількість часу.
  3. З’ясуйте причини, з яких дитина погано вчиться і що конкретно ви можете зробити, щоб змінити ситуацію. Тільки пам’ятайте, дитина повинна більшість своїх проблем вирішити самостійно, а ви їй можете тільки допомогти, але не вирішити все за неї.
  4. Якщо у дитини погана пам’ять, проблеми із запам’ятовуванням, вона довго вчить вірші, не вміє концентруватися на завданні, все робить повільно, то зверніть увагу на ментальну арифметику. У процесі тренувань за методикою  Smartum дитина вчиться не лише швидко і правильно рахувати. У неї розвивається дрібна моторика (робота з абакусом), що вже позитивно починає впливати на роботу головного мозку, зростає концентрація уваги і фотографічна пам’ять, зникає страх помилитися і з’являється впевненість у собі.

Мальчик помогает девочке

Якщо ваша дитина погано вчиться і ви не знаєте, що робити, ми запрошуємо вас на пробне заняття в  (Smartum), де докладно розповімо про методику, покажемо результати дітей вже після 1-2 місяців регулярних занять і будемо працювати разом з вами над тим, щоб вашій дитині було спокійно і легко вчитися у школі.

	Сиэтл
Виберіть місто