19 Сен 2015
Поділитися: 10
0

Кому може стати в нагоді швидкочитання?

Дуже часто люди вважають, що швидкочитання необхідне, насамперед, для більш ефективного навчання тільки студентам і школярам.

Але це зовсім не так. Для досягнення успіхів у кар'єрі, навчанні,  поліпшення загального рівня комфорту при будь-якій розумовій діяльності потрібно максимально ефективно задіяти здібності свого мозку.

Джон Кеннеди

Прийомами швидкочитання володіє багато сильних особистостей – успішні підприємці, політики, управлінці вищої ланки, ті, чий час, безсумнівно, дорогий, і хто знає йому ціну.

Серед великих людей з фотографічною навичкою читання – Франклін Рузвельт і Джон Кеннеді. Сучасні лідери розуміють важливість швидкісної обробки інформації, тому прийомами швидкочитання володіють очільники держав.

Також їх активно використовують представники силових структур, розвідники, військові. Цей предмет є обов’язковим у курсі підготовки грамотного силовика. Деякі бізнесмени розуміють важливість швидкої обробки інформації і вимагають цього від своїх працівників. У Європі деякі службовці щорічно проходять атестацію, і якщо швидкість читання працівника менш як 300 слів за хвилину, його кандидатуру подають на звільнення.

Сучасні роботодавці вже розуміють переваги працівника з високою швидкістю читання, який до того ще й ефективно мислить. Тому сьогодні є актуальним запитання кадрового працівника про швидкість читання у кандидатів на провідні посади.

Так чому ж про швидкочитання замислюються тільки сильні і успішні люди? Може,  ця навичка допомагає їм стати більш успішними? Оволодіти швидкочитанням зовсім не так складно, як це може здатися на перший погляд. Наш тренінг дозволить вам у цьому переконатися.

	Сиэтл
Виберіть місто