22 Фев 2018
Поділитися: 10
0

Додай гігабайти пам'яті!

Усі батьки хочуть, щоб їхня дитина з цікавістю вивчала іноземні мови і все нове. Навіть якщо сім'я проживає в невеликому населеному пункті, сьогодні можна без проблем виростити дитину-поліглота. Розважливі й кмітливі батьки завжди знайдуть спосіб, як зробити так, щоб багатомовність увійшла до їхньої сім'ї.

Можна розпочати з найпростішого: треба з раннього віку акцентувати увагу дитини на тому, що інші люди можуть, в принципі, говорити іноземною мовою. Потім впроваджувати цей інтерес до вивчення іноземних мов через ігри, які, до речі, у великій кількості приходять до нас з інших держав. Наприклад, синенькі гномики Смурфі - родом з Бельгії. Можна запитати у дитини: «А ти знаєш, що Смурфіки розмовляють французькою? Давай скажемо Смурфіку: «Bonjour!»

Ще один із доступних варіантів – це перегляд дитячих телевізійних програм, мультфільмів і фільмів іноземною мовою. Спочатку можна подивитися рідною, а потім англійською мовою.

У дошкільному віці вивчення букв, цифр і мов у тому числі носить легку, невимушену форму. Ситуація змінюється, коли дитина переходить в ранг школяра. Кількість завдань з різних предметів збільшується прямо пропорційно кожного року дорослішання. У зв'язку з цим часто доводиться чути скарги батьків, що їх учень утомлюється, у нього немає бажання навчатися, відсутня посидючість. З огляду на завантаженість у школі, проблеми всім зрозумілі. Але вчасне виконання завдань ніхто не відміняв! Де взяти додаткові ресурси для запам'ятовування великої кількості правил шкільної програми, плюс вивчення іноземних мов?

Спочатку необхідно правильно організувати режим дня: повноцінний сон, якісне харчування, регулярні фізичні навантаження.

І звичайно, розвивати пам'ять. Учені довели, що хороша пам'ять - це зовсім не подарунок долі. Її можна натренувати.

Компанія «Академія ментальної арифметики SMARTUM» розробила методику, орієнтовану на розвиток пам'яті. Для того, щоб мати добру пам'ять, необхідно, з одного боку, мислити образами, з іншого - мислення повинно бути системним. Комплексність методології програми з розвитку пам'яті реалізована за допомогою унікальної інтернет-платформи SMARTUM, відповідних підручників і технологій, що дозволяє значно збільшити обсяг інформації для запам'ятовується і зробити процеси пам'яті легкими! Програма орієнтована на школярів. До неї входять 4 розділи: картинки, слова, числа і таблиці. Інтернет-платформа дозволяє учневі регулювати не тільки швидкість відтворення картинок, а й кількість картинок. Після проходження курсу з розвитку пам'яті заучування правил з мови та математики, вивчення іноземних мов дається учням SMARTUM в рази швидше. Дана методика – це унікальна можливість для вашої дитини стати поліглотом.

	Сиэтл
Виберіть місто