05 Ноя 2016
Поділитися: 10
0

Розвиток мислення та розумових здібностей школярів за допомогою ментальної арифметики

Школа — не найпростіший період життя дітей. Ентузіазм та радість першокласників на День знань уже буквально за кілька місяців часто змінюється на втому та втрату інтересу до навчання. Що й говорити про п’ятикласників і тих, у кого попереду випускний. Батьки у паніці починають шукати варіанти, як допомогти своїй дитині і кидаються з одного краю до другого у пошуку додаткових занять і репетиторів. Дитячих освітніх центрів, що займаються розвитком розумових здібностей школярів, є багато. Вибрати той напрям, який водночас буде і розвивати дитину, і допомагати їй у навчанні, непросто.

Мальчики играют в шахматы

Чим відрізняється ментальна арифметика від інших методик розвитку розумових здібностей школярів

Більша частина методик заснована на безкінечному заучуванні інформації: віршів, текстів, формул тощо. У цьому випадку активно розвивається тільки одна півкуля головного мозку, а значних результатів у житті, як показує практика, досягають ті люди, які вміють активно користуватися і лівою півкулею (яка відповідає за числа, точність і логіку), і правою (яка відповідає за образне та творче мислення).

У ментальній арифметиці:

  1. Розвиток розумових здібностей дитини і її мислення відбувається завдяки укріпленню нейронних зв’язків між півкулями;
  2. Методика, яку застосовують в академії ментальної арифметики Смартум, заснована на техніці навчання усної лічби за допомогою уявної рахівниці — абакуса. Це давня японська рахівниця дуже схожа на ту, яку багато хто з нас бачив у дитинстві. Однак числа у неї позначаються не кількістю кісточок, а тим, як вони розташовані на спиці. Дитина з першого заняття починає водночас вчитися працювати на абакусі фізично і, разом з тим, намагається подумки уявити перекидання кісточок.

Онлайн-платформа — важливий елемент якісних занять ментальної арифметики

Важливо відзначити, що тренування і розвиток розумових здібностей школярів відбувається не тільки за допомогою абакуса. У Смартумі реалізують такий принцип, за яким для якісного процесу тренування необхідна серйозна сучасна ігрова онлайн-платформа, де можна регулювати швидкість та режим появи цифр на екрані. Якщо використовувати у навчанні тільки книги і зошити, ігноруючи комп’ютери, ноутбуки й планшети, наявні в житті сучасних дітей ще змалку, то процес занять дуже скоро стане нецікавим. А втрата інтересу й мотивації — ключова причина того, що дитина перестає займатися. І це стосується не тільки ментальної арифметики, а й будь-якого іншого предмету.

Ребёнок пишет на доске

Розумові здібності і розвиток мислення тісно пов’язані між собою. Ми запрошуємо Вас на заняття ментальною арифметикою до Смартума, тому що впевнені у нашій ефективності. Результат занять ментальною арифметикою з нами — це не тільки вміння дитини швидко лічити про себе, а ще й набуття навички самостійного розв’язання поставлених задач, покращення пам’яті та концентрація уваги, здатність швидко запам’ятовувати великий обсяг інформації. Як наслідок, дитина легко засвоює нові знання і стає більш успішною у школі. Чекаємо на Вас у Смартумі, переконайтеся особисто в ефективності й результативності методики!

	Ашберн
Виберіть місто