07 Мар 2016
Поділитися: 10
0

Як правильно навчити дитину швидко рахувати про себе

Мальчик считает в уме

Згідно з численними дослідженнями, оптимальним віком для навчання дитини усного рахунку є 3-4 роки. На жаль, деякі батьки не знають, як почати навчати малюка, як його зацікавити. У цьому вам допоможе центр Smartum. Ми навчимо швидко і легко рахувати вашу дитину про себе завдяки унікальній програмі ментальної арифметики. Більш детально ознайомитися з методикою і записатися на навчання можна на сайті http://smartum.com.ua/.

Як навчити дитину швидко рахувати про себе

Багато батьків часто ставлять питання: «Як навчити дитину лічити про себе?». Цей процес – дуже копіткий, він повинен бути поступовим. Головне – пам’ятати, що у віці 3-6 років дитині простіше засвоювати будь-яку інформацію в ігровій формі. У цей період пам’ять малюка – вибіркова, його мозок сприймає тільки ті речі, які зацікавили, здивували, порадували. Не варто витрачати час на марне зубріння. Сьогодні доступні різні цікаві книжки, інтерактивні іграшки, які допоможуть зробити навчання веселим, цікавим і захопливим. Перше, що необхідно зробити батькам, – зацікавити малюка, щоб у нього з’явилося бажання вчитися рахувати про себе і дізнаватися більше. Тоді цей процес стане захопливим для обох сторін і принесе успіх. На сьогодні існують різні методики й способи навчання дітей усній лічбі про себе. Неважливо, який з них оберуть батьки, головне, що дитина повинна пройти наступні етапи навчання:

  • вивчити порядкові числа від 1 до 10, далі – від 10 до 20 і т.д., орієнтуватися в їхньому розташуванні в числовому ряду;
  • здійснювати пошук одного або декількох предметів серед безлічі інших;
  • чітко розуміти значення понять «порівну», «більше», «менше»;
  • розрізняти кількісну (один, два тощо) і порядкову (перший, другий тощо) лічбу;
  • вміти зіставляти кількість предметів і цифр;
  • вміти знаходити розв’язок простою арифметичною дією на обчислення і складання, а також застосовувати кілька способів.

Пам’ятайте: дитина не повинна нудьгувати, тому що почне асоціювати математику з нудним предметом. Краще подавайте інформацію в ігровій формі. Наприклад,  одягаючи її, порахуйте ґудзики на сорочці, йдучи сходами – порахуйте разом сходинки та інше. Також важливо звернути увагу на те, що процес навчання рахунку про себе складається з двох елементів:

  • мовного, який передбачає, що спочатку дитина голосно промовляє всі свої дії, потім вона робить це пошепки, у результаті вона вчиться рахувати про себе;
  • рухового, який полягає в тому, що діти спочатку для підрахунку пересувають предмети, далі вказують на них, а потім здійснюють підрахунок очима.

Центр навчання Smartum допоможе вашій дитині швидко і легко навчитися рахувати про себе. В основу навчання покладена відома понад 2 000 років японська методика Соробан, яка  не тільки навчає рахувати, а й розвиває розумові здібності дитини, відкриває її потенціал і допомагає успішно реалізувати його. Методика побудована на використанні традиційних рахунків Абакус, які навчать не тільки додавати і віднімати, а й ділити, множити складні цифри без калькулятора і будь-якого зубріння.

Повний курс навчання триває 2-3 роки, але перші приголомшливі результати можна побачити вже через 3 місяці регулярних занять. Досвідчені фахівці центру Smartum знають, як правильно навчити дитину лічити про себе, а також завжди готові в цьому допомогти. Звертайтеся до нас!

	Ашберн
Виберіть місто