30 Мар 2016
Поділитися: 10
0

Як правильно підготувати дитину до школи

Ребята тянут руки

Готовність малюка до школи визначається декількома факторами. Програма дошкільної освіти містить широкий перелік знань і вмінь, якими повинен володіти майбутній учень. Чи можна підготувати дитину до школи самостійно? Дидактичної бази, яка закладається в дитячому садку, часом буває недостатньо для того, щоб дитина адаптувалася під навчальну програму початкової школи, тому їй потрібні додаткові профільні заняття.

Як підготувати дитину до школи, щоб у 6 років вона вже:

 • читала;
 • писала;
 • рахувала;
 • виконувала завдання на швидкість і результат?

Сучасні методики раннього розвитку, що увібрали в себе  багатий досвід класичної педагогіки, а також практики новаторських шкіл, орієнтовані на комплексне виховання і навчання малюка. Перед тим, як підготувати дитину до школи (6 років), потрібно запалити в ній іскру прагнення до знань, інакше результатів роботи не буде. Низька або, навпаки, спотворено завищена мотивація до науки (коли вчитися «треба» не заради себе, а заради мами, тата, матеріальної винагороди) – це результат психологічних упущень, педагогічних недоробок. Тому готувати дитину до школи потрібно комплексно і обов’язково – із залученням досвідчених фахівців.

Як правильно підготувати дитину до школи  знають фахівці

Сучасні діти дуже відрізняються від своїх однолітків кінця XX століття. Якщо раніше дитина йшла до школи абсолютно непідготовленою, навчалася лічити на пальцях, а писати чорнильною ручкою – сьогодні такий рівень підготовки неприпустимий і загрожує серйозними проблемами в майбутньому. Світ високих технологій та глобальної комп’ютеризації виставляє свої вимоги до якості знань. Як правильно підготувати дитину до школи (щоб вона все встигала, не втомлювалася, відчувала інтерес до знань, прагнула до саморозвитку) – знають майстри-педагоги дитячого розвиваючого центру «Смартум».

Багаторічний досвід роботи, авторські методики, насичена матеріальна база, постійне вдосконалення методологічної платформи фахівців-предметників – усе це спрямоване на виконання головної дидактичної задачі: підготувати до школи вашого малюка максимально якісно та ефективно.

У рамках спеціально розробленого графіку занять у малих вікових групах, ваша дитина буде отримувати комплексну програмну освіту за такими напрямами:

 • математика;
 • рідна та іноземна мови;
 • логіка;
 • естетичний розвиток;
 • музика;
 • театральне мистецтво;
 • фізкультура і спорт.

Дитячий Центр розвитку «Смартум»: готуємося до школи разом!

Курс підготовки до школи розроблений на основі передових освітніх технологій. Маленькі слухачі яскравих і цікавих лекцій будуть «відточувати» розмовну майстерність, напрацьовувати навички дрібної моторики, розвивати і вдосконалювати образне мислення, пам’ять і фантазію. Про те, як підготувати дитину до школи, написано тисячі книг і підручників, але немає нічого більш дієвого, ніж інтерактивний формат діалогу, у якому беруть участь однаково зацікавлені сторони розвитку малюка:

 • дитина;
 • вчитель;
 • батьки.

Глобалізація знань у масштабах країни орієнтована на нетривалий, але такий важливий етап у житті кожної дитини – дошкільний вік. Саме в 5-6 років у маленької людини розкриваються схильності, проявляються таланти і поведінкові симпатії. Важливо і те, що втрачений сприятливий для закладки зерна час не дасть бажаного врожаю знань. Підготувати дитину до школи самостійно, без урахування загальноприйнятих освітніх вимог – значить втратити щось головне, формуюче.

Мудрий вислів про те, що «вчителі – це інженери людських душ» ніхто не скасовував. Навпаки, життя всіляко доводить правоту цієї думки. Покладіть турботи про якість підготовки вашої дитини до школи на досвідчених педагогів і вихователів центру «Смартум». дайте можливість розкритися особистості майбутнього школяра в колі мудрих наставників і хороших друзів.

	Сиэтл
Виберіть місто