23 Фев 2017
Поділитися: 10
0

Значення математичного розвитку для розумового розвитку дітей

Інтелектуальний розвиток дитини в будь-якому її віці неможливий без вивчення математичних дисциплін. Оцінити значення математичного розвитку для розумового розвитку дітей можна навіть на прикладі того, яка кількість часу приділяється у школі математиці, алгебрі, геометрії. Це одні з найважливіших предметів у школі. Чому так склалося?

Саме математичні первинні уявлення допомагають формувати гнучкість розумових процесів дитини. Вона вчиться мислити нестандартно, неординарно, шукає нешаблонні методи розв’язання задачі. Математика прищеплює вміння виходити за рамки звичного способу мислення і шукати інші способи вирішення завдання або проблеми.

Мальчик играет в кубики

Яке значення має математичний розвиток для розумового розвитку дітей?

Наведемо кілька прикладів того, які саме математичні завдання необхідні для розвитку дитини і що вони дають:

  1. Завдання на кмітливість. Ми часто бачимо в шкільних підручниках, а також в додаткових посібниках завдання на кмітливість. Найважливіше, що розвивають подібні вправи ­ це кмітливість, логічність, гнучкість розуму, а також вони сприяють розвитку самостійності дитини. Адже дитина, спираючись на власний досвід і  наявні знання й уміння, шукає розв’язанняі правильну відповідь;
  2. Завдання на сенсорний розвиток. Вивчення навколишнього світу, його ознак і властивостей за формою, величиною, розташуванням предметів у просторі.  Важливо навчити маленьку дитину відчувати, сприймати і представляти все різноманіття світу не тільки за кількістю, а й за якістю, вміти знаходити однакові властивості предметів, бачити відмінності, групувати предмети за певною ознакою;
  3. Розширення словникового математичного запасу. Важливо вчити дитину правильно називати кількість предметів не тільки числами, а й за допомогою слів ­ один, жодного, скільки, стільки ж, більш, менш. Також важливо знати спеціальні терміни ­ назви дій,  одиниць вимірювання, геометричних фігур. Значення математичного розвитку для розумового розвитку дітей дійсно велике і це не можна не оцінити.

Ребята собирают аппликацию

Звертаємо особливу увагу батьків, що таким чином математичний розвиток дитини впливає не тільки на ту частину мозку, яка відповідає за логіку і точні науки, а й дозволяє розвиватися в креативних напрямках, для яких дуже важливо мати нестандартне мислення, що дозволяє знаходити нові рішення.

Заняття ментальною арифметикою в Smartum за методикою інтелектуального розвитку дітей за допомогою усного рахунку, класичної стародавньої японської рахівниці абакуса і унікальної сучасної онлайн-платформи дають приголомшливі результати. Вже в перші два місяці навчання батьки починають відзначати, що діти не тільки швидко і правильно рахують в уяві, а й набувають впевненості в собі, швидше виконують домашні завдання, у них відмінно розвивається пам’ять і увага.

Як ментальна арифметика Smartum може допомогти вашій дитині і як саме потрібно тренуватися, Вам із задоволенням розкажуть тренери та керівники центрів. Ми працюємо в 11 країнах світу в більш ніж 300 центрах, тому запрошуємо всіх бажаючих спробувати нашу унікальну методику і переконатися в її якості і ефективності.

	Ашберн
Виберіть місто