14.06.2018
Поділитися: 8
  • Facebook
  • Telegram
2855

НАГОРОДЖЕННЯ УЧАСНИКІВ ОНЛАЙН-ОЛІМПІАДИ «НОВЕ ПОКОЛІННЯ Z» В ОДЕСІ. СЮЖЕТ 7 КАНАЛУ

Керівники центрів SMARTUM з різних куточків країни продовжують нагороджувати учасників міжнародної онлайн-олімпіади з ментальної арифметики «Нове покоління Z», в якій 26-27 травня взяли участь понад 7000 дітей з 13 країн світу. У минулі вихідні урочисте нагородження відбулося в місті Одеса.

7 канал поспілкувався з мамою 8-ми річного Кирила Марченко - учня одеського центру «Академії розвитку інтелекту SMARTUM Україна», який, за підсумками онлайн-олімпіади, став першим у всеукраїнському рейтингу та п'ятим в міжнародному. Мама хлопчика - Олена Марченко зауважила, що хлопчик займається завзято, але без зайвих навантажень. Виконання завдань на онлайн-платформі стало для Кирила такою ж буденною справою як вмитися вранці.

Керівник центру «Академії розвитку інтелекту SMARTUM Україна» в Одесі Вадим Князєв розповів журналістам каналу про вплив методики на розвиток обох півкуль мозку і запевнив у тому, що навчитися рахувати швидше аніж калькулятор зможе кожна дитина, яка прийшла в центр SMARTUM!

Варто відзначити і той факт, що методика «Ментальна арифметика» від SMARTUM схвалена Міністерством освіти і науки України.