22.03.2018
Поділитися: 1
  • Facebook
  • Telegram
3495

У Ташкенті пройде Перша національна Олімпіада з ментальної арифметики SMARTUM.

 25 березня в Ташкенті пройде Перша національна Олімпіада з ментальної арифметики SMARTUM. Турнір відбудеться у Палаці Творчості Молоді.

У чемпіонаті візьмуть участь понад 300 дітей, в тому числі учні SAMRTUM з Киргизії. Юні генії SMARTUM продемонструють унікальні можливості. Завдяки вивченню ментальної арифметики вони будуть рахувати в розумі швидше аніж калькулятор.

10 лютого діти з Ташкента взяли участь в чемпіонаті світу з метальної арифметики AMAKids World Cup 2018 у Москві. Всі юні генії вийшли в фінал, а почесне друге місце привіз на батьківщину Ширінов А'зам.

Засновник методики «Ментальна арифметика» Володимир Федяй впевнений в тому, що найкращий тренажер для мозку - це курс нашого навчання. Ментальна арифметика допомагає збільшити швидкість сприйняття і обробки інформації, розвиває обидві півкулі мозку одночасно за рахунок уявної візуалізації обчислень на рахівницях абакус. Після проходження курсу діти починають мислити аналітично, сприймати будь-яку інформацію відразу, стають впевненими в собі.

Учасники Першої національної олімпіади з ментальної арифметики SMARTUM змагатимуться за головний приз, який надає генеральний спонсор заходу ARTEL mobile. Діти, які займуть перші місця, отримають смартфони Artel Z5.

Окрім змагань в рамках олімпіади буде проведена масштабна розважальна шоу-програма, яка включає в себе виступи відомих артистів: Шахзода, Нілюфар Усманова, Умідахон, група ViaMarrokand.

Всі юні учасники турніру отримають призи від спонсорів заходу: компанії Create (виробник блокнотів і видань з національними мотивами виключно ручної роботи), магазину найякіснішого дитячого взуття Vicco, мережі кращих кав'ярень в Ташкенті - Black Bear Kofe, компанії FaceArt (розпис обличчя), компанії Family water (питна вода), танцювальної студії Asadal, компанії «Соковита долина», організаторів квестів «Той, що біжить в лабіринті», аквапарку «Сонячне місто», компанії «Єнот меблів».

На олімпіаду також запрошені представники телеканалів: Uzreport, Zo'r TV, Milliy tv, MY5, Sevimli, які розкажуть про олімпіаду на телебаченні.