27.03.2018
Поділитися: 5
  • Facebook
  • Telegram
3435

В Узбекистані відбулася Перша національна олімпіада з ментальної арифметики SMARTUM

У минулі вихідні в столиці Узбекистану відбулася Перша національна Олімпіада з ментальної арифметики SMARTUM. В Ташкент з'їхалося понад 300 дітей, в тому числі учні з Киргизстану. Юні генії від 5 до 16 років продемонстрували унікальні можливості швидкого рахунку.

Урочисто відкрив олімпіаду засновник методики «Ментальна арифметика» Володимир Федяй: «Класична ментальна арифметика є шкільною програмою в Китаї, Індії та Малайзії. Заходи подібного масштабу ми проводимо, щоб показати результат навчання цій методиці. Сьогодні словосполучення «ментальна арифметика» чули всі, але не багато хто розуміє його дійсне значення. 95% центрів, які говорять, що вони викладають ментальну арифметику, насправді вчать рахувати на рахівницях. А слово «ментальна» вже має на увазі обчислення в розумі. Стандарти нашої програми такі, що дитина через 3-4 тижні починає робити 2 дії одночасно ».

Змагання проходили в 3 етапи. Нігора Махмудова - керівник мережі центрів SMARTUM в Узбекистані заявила, що заходи такого масштабу проводяться, щоб можна було оцінити результати учнів, а діти могли познайомитися і потоваришувати: «Ми дуже раді, що пройшов перший творчий Батл між дітьми з Узбекистану і Киргизії і перемогла дружба , тому що з обох сторін були переможці. »

24 учасники вийшли в фінал олімпіади. Чотири переможці в кожному рівні «Просто», «Друзі», «Брати» і «Анзан» отримали смартфони Artel Z5 від генерального спонсора турніру ARTEL mobile. Всі юні учасники олімпіади отримають призи від спонсорів заходу.

Крім змагальної частини в рамках Першої національної олімпіади з ментальної арифметики SMARTUM пройшла масштабна розважальна шоу-програма. Перед гостями виступили заслужені молоді артисти країни: Шахзода, Нілюфар Усманова, Умідахон, група ViaMarrokand. Дітлахи не нудьгували - конкурси та вікторини від аніматорів подарували ім досить багато позитивних емоцій.