05 Мар 2017
Поділитися: 10
0

Чому франчайзі вибирають SMARTUM, кращу франшизу 2016 року

Якщо ви плануєте купити франшизу, то з самого початку ретельно обираєте сферу діяльності і намагаєтесь знайти саме той напрям, який вам є потенційно близьким і цікавим. Адже «робота на себе» передбачає не тільки бізнес-результати, але і задоволення від процесу. Яку франшизу обрати? Знайти правильне рішення і не помилитися — це непросто. Є два шляхи: аналізувати ситуацію самостійно або звернутися до експертів. Коли наприкінці 2016 року експерти в галузі франчайзингу назвали  Smartum кращою франшизою року на всьому пострадянському просторі, у них були для цього всі підстави.

Мальчик считает на занятии

З того моменту ми отримали величезну кількість заявок на придбання франшиз. Причому досить цікавими, але цілком очікуваними, стали переговори з людьми, які вже мали франшизу на нашому досить конкурентному ринку, але прийняли рішення про перехід у Smartum. Спираючись на їхні відповіді, ми підготували перелік причин, за якими вибір був зроблений на нашу користь.

Які ключові переваги виділяють нашу франшизу дитячого центру серед інших?

  1. Методика — у Smartum доступна, проста, якісно адаптована до сучасних реалій освіти на пострадянському просторі.
  2. Унікальна інноваційна онлайн-­платформа, яка постійно вдосконалюється, з’являються нові режими, квести, завдання. Аналогічних платформ на сьогодні немає в інших  центрах.
  3. Якісний і оперативний клієнт-сервіс.
  4. Серйозна програма навчання тренерів, регулярна перевірка їхньої роботи, підтримка і сертифікація персоналу.
  5. Активна рекламна підтримка бренду.
  6. Впровадження нових напрямків, що сприяють розвитку дитячих центрів  Smartum (ексклюзивна програма «Мегашвидкочитання» та інші).
  7. Доброзичлива обстановка, обмін досвідом і підтримка з боку франчайзі, які вже працюють.

Мальчик и абакус

На сьогодні вже понад 400 франчайзі підписали з нами договір, близько 10 % з них вже купували франшизу інших центрів ментальної арифметики, але розчарувалися і перейшли до  Smartum». І це лише початок! Ми розуміємо, що коли вже гроші вкладені в іншу франшизу, франчайзі зазнали певних втрат. Тому для того, щоб підтримати тих, хто хотів би працювати з нами, але поки сумнівається, ми готові запропонувати пільгові умови придбання франшизи дитячого центру зі знижкою 30 %.

Додаткова інформація про франшизу  Smartum: 
smartum.soroban@gmail.comhttp://smartum.com.ua/franchise/

	Ашберн
Виберіть місто