FAQ

Чим ментальна арифметика відрізняється від звичайних програм дошкільного розвитку? Читати відповідь
Унікальність методики – у гармонійному розвитку роботи обох півкуль мозку. У звичайних програмах основна увага йде на роботу лівої півкулі, яка у 95% і без того випереджає праву. Розвиваючи обидві півкулі, дитина стає впевненішою в собі, сконцентрованою, уважною до деталей, з легкістю вивчає іноземні мови й успішно реалізовує себе в навчанні та в подальшій роботі.
З якого віку можна займатися? Читати відповідь
Заняття з ментальної арифметики можна починати з 5 років. Необхідно, щоб дитина вміла рахувати до 10 і прийшла на перший пробний урок-тестування.
Чи покращаться результати у школі? Читати відповідь
Основна мета ментальної арифметики – гармонійний розвиток роботи мозку вашої дитини, а не система навчання рахунку. Уже за 2-3 місяці занять у нашому дитячому центрі розвитку дитини, ви помітите успіхи в навчанні з математики, іноземних мов та інших предметів.
Що відбувається на занятті? Читати відповідь
Щоб заняття проходили із задоволенням, діти мають займаютися не тільки обчисленням, вони беруть участь у навчальних іграх, виконують вправи на розвиток пам'яті, уваги, уяви і навіть для зору та постави.
Скільки потрібно вчитися? Читати відповідь
Програма розроблена з урахуванням рівня розвитку вашої дитини. Кожна дитина засвоює програму з певною швидкістю, але в середньому повний курс діти засвоюють за 2 роки. Заняття проходять у класі 1 раз на тиждень по 2 уроки. Протягом тижня необхідно приділяти 15 хвилин на день для виконання домашнього завдання.
Скільки осіб навчається в групі? Читати відповідь
Щоб приділити кожному необхідний час і опрацювати урок, у нашій школі усного рахунку інструктор працює в групах до 10 осіб.
Чи можна тренуватися дома самостійно? Читати відповідь
Звичайно, можна. Кожен учень купує комплект робочих зошитів і підручників, а також має доступ до програми на сайті, де він може тренуватися й закріпити вивчений матеріал.
Чи підходить для дорослих ця методика? Читати відповідь
Так, ви можете займатися зі своїми дітьми вдома. В Азії та Америці цю методику використовують для профілактики хвороби Альцгеймера, старечого слабоумства. Ментальна арифметика – це гімнастика для вашого мозку, що є запорукою щасливого та довгого життя.
Якщо дитина пройде курс Ліберики перед школою, то в школі вона буде виглядати «білою вороною», йому буде там нецікаво. Що ж тоді в цьому позитивного? Читати відповідь
Методика підходить дітям від 7 до 16 років, а в якому віці привести дитину на наші курси, вирішують самі батьки. Пройшовши курс швидкочитання, дитина буде легше сприймати і засвоювати шкільну програму не тільки з гуманітарних і природничо-наукових предметів, але і в інших напрямках – музиці, спорті і т. д. Діти, які вже опанували Ліберику, вивільняють додатковий час на улюблені заняття і відпочинок, відвідують багато різноманітних гуртків та секцій, з легкістю навчаються в школі.
Навіщо дитині вміти швидко читати? Читати відповідь
Швидкість читання і розуміння текстів в нашій методиці є лише «побічним» позитивним ефектом. Мета курсу – гармонійний розвиток функціональних систем мозку для швидкості сприйняття, обробки і зберігання інформації, підвищення концентрації, обсягу і переключення уваги, розвитку конкретного і абстрактного мислення, збільшення обсягу короткочасної пам'яті і швидкості запам'ятовування, особистісного росту дитини.
Чи можливий варіант проведення занять для дітей у віці 5-6 років? Читати відповідь
Ні, поки неможливий. Головним критерієм прийому на наші курси є те, що дитина повинна вміти добре читати звичайним способом (вголос). Самому читання ми поки не навчаємо.
Чи можливий варіант проведення занять для дітей молодшого віку частіше, ніж 1 раз в тиждень, або більше, ніж по 2 години на день? Читати відповідь
Такі заняття у нас є, але вони рекомендовані для дітей більш старшого віку – від 10 років і старше. Це пакети Intensive і Express.
Чи може у моєї дитини залишитися колишня швидкість читання? Читати відповідь
Швидкість читання завжди зростає у тих, хто займається регулярно в групі і робить домашні завдання в повному обсязі. Крім того, ми проводимо безкоштовні пробні уроки, щоб визначити готовність дитини навчатися за даною методикою. Якщо ваша дитина за повний курс навчання не отримає гарантований результат збільшення продуктивності читання – швидше мінімум в 3 рази і поліпшення техніки читання вголос на 30% – ми повернемо вам гроші за навчання.
Яким чином у дитини завдяки вашій методиці розвиваються відразу обидві півкулі головного мозку? Читати відповідь

Згідно відкриттям Нобелівського лауреата Роджера Сперрі, ефективність навчання зростає в десятки разів при використанні підходів, які задіюють обидві півкулі мозку. На заняттях в класі і при виконанні домашньої роботи принцип навчання побудований на продуктивному перемиканні і взаємодії правого і лівого півкуль мозку. Для цього розроблено спеціальне програмне забезпечення та онлайн-платформа. У нашому курсі більше 30 вправ на:

 • розвиток дрібної моторики;
 • синхронізацію і перемикання дій лівою і правою рукою і ногою;
 • розвиток амбітекстріі (використання обох рук);
 • перемикання між логічним і образним мисленням і т. Д.
Чи можна придбати у вас окремо методичний матеріал (диски, зошити) і займатися вдома самостійно? Читати відповідь
Самостійне навчання для дітей проводити неможливо - обов'язково потрібен підготовлений сертифікований тренер-педагог, індивідуальний підхід, якісний зворотній зв'язок і регулярні заняття по системі. Для батьків, які бажають освоїти Ліберику, є можливість займатися на основі диска-тренажера або на найближчих онлайн-курсах для дорослих.
Чи можна проходити навчання по скайпу або онлайн? Читати відповідь
Наша методика дитячого навчання проводиться тільки наживо в групах або індивідуально під керівництвом сертифікованого тренера. У форматі онлайн є можливість проходити курси тільки для дорослих.
Що буде в тому випадку, якщо ми пропускаємо заняття? Читати відповідь
У разі пропуску одного заняття ви можете отримати одну безкоштовну 15-хвилинну консультацію з тренером перед наступним заняттям. У разі пропуску 2 занять потрібно індивідуальне заняття з тренером за окрему плату. Якщо з поважних причин ви перервали навчання, ми зможемо додати вас в іншу групу, відповідну віку, в якій дитина продовжить вчитися з моменту пропущеного заняття.
Що це за онлайн-програма, по якій повинен займатися дитина? Читати відповідь
На сайті в розділі «Тренування онлайн» ви заходите в особистий кабінет під своїм логіном і паролем (надсилаємо на електронну пошту). Займатися за програмою можна на комп'ютері або на мобільному пристрої. Головне – доступ до інтернету. Потім ви вибираєте 16-хвилинку для домашньої роботи, зазначену викладачем, виставляєте рекомендовані настройки і натискаєте «Пуск». Результати домашніх занять та їх частоту відстежує тренер-педагог.
Як ви підтримуєте зворотний зв'язок з батьками учнів? Як вони отримують необхідну їм інформацію по курсу навчання їхньої дитини? Читати відповідь
На самому початку навчального курсу діти і батьки підписують договір, що регламентує відносини з тренером. Після кожного уроку батьки на свою електронну пошту отримують детальні відеолисти з роз'ясненнями. Після 1, 4, 8 і 12 уроків спеціально передбачені 15-хвилинні батьківські збори в навчальному класі центру. В онлайн-платформі є можливість задати питання в чат. А на фінальному уроці після вручення дітям сертифікатів з результатами тренери повідомляють кожному з батьків про успіхи їхньої дитини і вручають пам'ятку для батьків.
Які саме види пам'яті ви тестуєте й розвиваєте? Що саме гарантується як вимірюваний результат розвитку пам'яті? Читати відповідь

На тренінгу передбачено багато різних тестувань з ємності каналів і видів пам'яті як на старті, так і в процесі навчання, так усього передбачено понад 15 різних тестувань пам'яті з складністю, що збільшується.

Нас цікавить пам'ять у кількісному вимірі за її видами:

 • Зорова
 • Слухова
 • Моторна
 • Кінестетична
 • Комбінована

Освітньою технологією гарантовано, що під час тренінгу буде забезпечено вимірюваний діапазон прокачування ємності пам'яті від «найслабшої» / найменшого кількісного показника до «найпотужнішої» величини / найбільшого кількісного показника / у 3 рази і більше.

Чим відрізняється "Меморика Діти" від звичайного навчання на курсах мнемотехніки (Ейдетики, Мнемоніки, Розвитку пам'яті)? Читати відповідь

"Меморика Діти" відрізняється системним підходом. Ми пропонуємо індивідуально орієнтовану систему, яка, ґрунтуючись на оцінці показників різних видів пам'яті на старті, у процесі роботи і наприкінці тренінгу дозволяє ефективно керувати педагогічним процесом навчання дитини з гарантованим вимірюваним результатом.

Тренінг "Меморика Діти" гармонійно розвиває всю систему мислення дитини. І в результаті Ваша дитина:

 1. Збільшить обсяг (ємність) пам'яті у 3 рази і більше.
 2. Дізнається про 24 методи і прийоми мнемотехніки для засвоєння різної навчальної інформації і тренує їх на практиці.
 3. Розвине образне мислення, творчий потенціал, комунікативні та пізнавальні здібності.
 4. Розширить кругозір за допомогою запам'ятовування цікавої інформації про видатних учених, громадських діячів, художників, поетів, про країни та їх столиці, легко вивчить вірші, нові терміни і формули, збільшить свій словниковий запас.
 5. Покращить роботу дрібної моторики і навчиться керувати своїм тілом для збільшення своїх психофізичних можливостей.
 6. Дізнається про секрети ефективного засвоєння нової інформації, раціонального повторення і закріплення матеріалу і, як наслідок, розвине бажання вчитися.
 7. Навчиться підтримувати інтерес до процесу навчання без втоми.
 8. Зможе визначати навчальні та кар'єрні цілі.
 9. Виховує відповідальність за свої результати в навчанні і житті.
 10. Буде цікавим співрозмовником, ерудованою людиною.
 11. Підвищить упевненість у своїх можливостях, знизить рівень тривожності і стресу під час навчання.
 12. Сформує навички самонавчання.
 13. Знайде собі друзів-однодумців і уникне поганого товариства.
 14. Поліпшить якість сну.
 15. Отримає максимальний результат за короткий час.
Яка мета курсу Меморика: Читати відповідь

Мета - дати кожній дитині сучасні інструменти запам'ятовування для успішного навчання із задоволенням, із досягненням високих вимірюваних результатів.

На курсі Меморика ми даємо дитині найефективніші інструменти і навчаємо її запам'ятовувати будь-яку необхідну у школі інформацію:

 • цифри
 • дати
 • формули
 • наукові факти
 • біографії людей
 • імена та прізвища
 • географічні назви
 • вчити вірші
 • готувати перекази
 • засвоювати лексику з будь-якої іноземної мови і т.ін.

Не тільки запам'ятовувати, але й уміти якісно відтворити інформацію як на письмовій контрольній або іспиті, так і перед усім класом усно. Спочатку ми вичерпно протестуємо типи пам'яті та ємність каналів.

Ми націлені активно сприяти гармонійному розвитку мислення дитини на основі максимального розкриття його внутрішнього потенціалу.

Ми ніби беремо за руку Вашу дитину і проведемо її до результату - а результат вимірюємо - це виняткова пам'ять! Ви і Ваша дитина це бачать!

Як Меморика може поєднуватися з Ментальною арифметикою? Читати відповідь

Ці курси чудово доповнюють один одного і дають взаємний ефект синергії. Практика доводить, що у дітей, які навчаються на обох курсах значно вищі результати, ніж у інших дітей.

На чому ґрунтується ваша думка щодо позитивного впливу даної методики на мозок дитини? Читати відповідь

Наше переконання щодо позитивного впливу даної методики на мозок як дитини, так і дорослих засноване на позитивному фактичному досвіді 11-тирічної практики навчання за даною методикою і вибірці більше 16 000 осіб із 60 країн світу. При цьому особистий досвід автора з розвитку методики та її удосконалення має більш ніж 33-тирічну історію.

Методику тренінгів «Меморика Діти» можна віднести до таких технологій, що зберігають здоров'я, оскільки обробка інформації дітьми відбувається завдяки використанню своїх природних можливостей (образне мислення, творчий потенціал), що допомагає сформувати навички самонавчання, підвищує впевненість у своїх можливостях.

Якщо дитина пройде курс «Меморика» перед школою, то вона там може виглядати «білою вороною», їй буде нецікаво. Що ж тоді в цьому позитивного? Читати відповідь

Методика підходить дітям віком від 8 до 16 років, а в якому віці привести дитину на наші курси - обирають батьки. Однак, пройшовши курс «Меморика», дитина буде легше сприймати і засвоювати шкільну програму не тільки з гуманітарних, природничих і точних наук, але й в інших напрямках - музика, спорт, образотворче мистецтво і т.ін. Діти, які вже засвоїли курс «Меморика», вивільняють додатковий час на улюблені заняття і відпочинок, відвідують багато різноманітних гуртків та секцій, і з легкістю навчаються в школі.

Чи достатньо дитині займатися тільки в групі, щоб досягти результатів? Читати відповідь

Обов'язковою умовою отримання стабільно високих результатів є виконання домашніх завдань. Дана методика дуже вдало може бути порівняна із заняттями спортом. Якщо займатися щодня - то буде результат. Якщо виконувати домашніх завдань більше за планом - результат буде набагато вищим. Також паралельно ми можемо пропонувати індивідуальні заняття з тренером.

Навіщо дитині вміти швидко і якісно запам'ятовувати? Читати відповідь

Швидкість і легкість запам'ятовування потрібної інформації на наших тренінгах є запорукою успішного шкільного навчання й умовою формування навичок самонавчання, це створює ситуації успіху в навчанні, сприяє розвитку пізнавальних здібностей дитини. Мета курсу - гармонійний розвиток функціональних систем мозку для швидкості сприйняття, обробки і зберігання інформації, підвищення концентрації, обсягу і переведення уваги, розвитку конкретного й абстрактного мислення, збільшення обсягу короткочасної пам'яті і швидкості запам'ятовування, особистісного росту дитини, яка отримає можливість легко і швидко навчатися.

Ви хочете, щоб ваша дитина була успішною в опануванні шкільних предметів, була лідером серед своїх однолітків, встигала робити багато справ і отримувала від цього задоволення, обравши і вступивши до вишу своєї мрії, досягла успіхів у спорті, творчості, правильно? Ось саме наша методика, створюючи вимірюване прокачування мозку, забезпечує дитині кмітливість, креативність, нестандартний підхід до вирішення завдань. «Меморика» - це один з базових курсів нашої великої Річної програми "Продуктивне мислення", який забезпечить дитині гармонійний розвиток у всіх напрямках вдосконалення особистості.

Чи можливий варіант проведення занять для дітей молодшого віку більше ніж 1 раз на тиждень або більше ніж по 2 години щодня? Читати відповідь

Такі заняття у нас є, але вони рекомендовані для дітей старшого віку

 • від 9 років і більше. Такими є Пакети - Intensive і Express.
Чи може моя дитина не збільшити ємність своєї пам'яті за методикою Меморики? Читати відповідь

Завжди вдається у всіх тих, хто займається регулярно в групі і робить домашні завдання в повному обсязі. Крім того, ми проводимо безкоштовні пробні уроки для того, щоб визначити готовність дитини навчатися за даною методикою. Якщо Ваша дитина за повний курс навчання не отримає Гарантований вимірюваний результат збільшення Обсягу пам'яті у 3 рази / відношення найвищого результату на фініші до найнижчого результату на старті / - ми обов'язково доведемо Вашу дитину до результату і потім допоможемо їй посилити результат на повній Річній Програмі навчання «Продуктивне Мислення тм».

Яким чином у дитини завдяки вашій методиці розвиваються відразу обидві півкулі головного мозку? Читати відповідь

Згідно з відкриттям Нобелівського лауреата Роджера Спері, ефективність навчання зростає в десятки разів при використанні підходів, які задіюють обидві півкулі мозку. На заняттях у класі і під час виконання домашньої роботи принцип навчання побудований на продуктивному перемиканні та взаємодії правої і лівої півкуль мозку. Для цього розроблено спеціальне програмне забезпечення й онлайн-платформа. У нашому курсі 23 методи і прийоми запам'ятовування, 13 спеціальних вправ (ігор) на розвиток пам'яті та уяви, серія з 23 вправ на розвиток дрібної моторики із серії «Фітнес мозку», 12 вправ з екрану на паралельний процесінг (на синхронізацію і перемикання дій лівою і правою рукою і ногою, вправ на розвиток амбітекстрії (використання обох рук), вправи на перемикання між логічним і образним мисленням), а також 13 вправ на групову динаміку і 12 цікавих домашніх завдань.

Чи можна придбати у вас окремо Методичний матеріал, Диски, Зошити та займатися вдома самостійно? Читати відповідь

Самостійне навчання для дітей проводити неможливо - обов'язково потрібен Підготовлений Сертифікований тренер-педагог, індивідуальний підхід, якісний зворотний зв'язок і регулярні заняття за системою.

Для батьків, які бажають опанувати Меморику, є можливість займатися на найближчих онлайн-курсах для дорослих (детальнішу інформацію отримайте у тренера).

Чи можна проходити навчання через Скайп або Онлайн-платформу? Читати відповідь

Нашу методику Дитячого навчання можна проводити тільки наживо в групах або індивідуально під керівництвом сертифікованого тренера, у форматі Онлайн є можливість проходити курси тільки для дорослих.

Чому вашу Дитячу методику не можна придбати на дисковому носієві? Читати відповідь

Нашу методику можна придбати тільки на умовах франчайзингу та тільки в живому форматі навчання. У нас є деякі курси у форматах Диску-тренажера або онлайн-курсів, але вони призначені для дорослих.

Як проходять заняття Читати відповідь

Стандартний курс занять складається з 24-х астрономічних годин групового навчання. Чисельність дітей у групі 6-12 осіб (у середньому приблизно 10). Дитина отримує всі необхідні матеріали для класних і домашніх занять, також дитина має персональний доступ до Онлайн-програми для виконання персональних домашніх завдань. Основні пакети навчання:

1) Standart

 • 12 уроків по 2 години (120 хвилин) 1 раз на тиждень (3 місяці)
 • Домашні завдання - не менше 32 хвилин на день
 • 1 перерва - 10-15 хвилин
 • Вік учасників - 7-16 років
 • Рекомендовані дати старту- вересень - березень

2) Пакети - Express

 • 6 уроків по 4 години 1 раз на тиждень (1,5 місяця)
 • Домашні завдання - не менше 64 хвилин на день
 • 2 перерви по 10-15 хвилин
 • Вік учасників - 10-16 років
 • Рекомендовані дати старту - листопад, квітень (якщо батьки хочуть пройти повний курс до кінця чверті / навчального року)

3) Пакети - Intensive

 • 12 уроків по 2 години 3 рази на тиждень (1 місяць)
 • Домашні завдання - не менше 64 хвилин на день
 • 1 перерва - 10-15 хвилин
 • Вік учасників - 10-16 років
 • Рекомендовані дати старту - червень, липень, серпень (якщо батьки хочуть, щоб діти пройшли повний курс швидше - не розтягуючи на все літо)
Якою мовою проходять заняття? Читати відповідь

Заняття проходять російською мовою. Найближчим часом навчатися можна буде як російською, так і національною мовою країни, оскільки методика універсальна і працює різними мовами.

На який час розрахована програма і яка вартість занять? Читати відповідь

Основний формат: 12 уроків по 2 години - 1 раз на тиждень по 2 години (120 хвилин) протягом 3 місяців. Є можливість пройти в більш швидкому режимі. Вартість повного

24-ьох годинного курсу Меморика Діти:.

Як можна до вас записатися? Читати відповідь

Варіанти запису:

 • Заявка на сайті - і ми Вам зателефонуємо і запишемо на зручний для вас час.
 • Прийти до нас на пробний урок і потім записатися на курс.
 • Зателефонувати і записатися на конкретний час.
 • Надіслати заявку на email.

Для запису необхідно повідомити:

 • Ваше ПІБ
 • Ім'я та вік дитини
 • Контактний телефон
 • Контактний email (якщо він потрібен)
Для якого віку дітей призначені ці заняття? Читати відповідь

Найбільш сприятливий вік для занять Меморикою - 8 ... 16 років. Але дорослі теж можуть займатися паралельно з дітьми іншими способами. Перевірити готовність дитини до навчання можна на пробному уроці з Меморики.

Як можна батькам побачити результат занять? Читати відповідь

Уже з перших уроків батьки помічають, що діти захоплюються вправами на дрібну моторику, починають бути більш самостійними та уважнішими, часто у них пропадає бажання бездумно і багато дивитися телевізор, вони більш відповідально ставляться до навчання, діти навчаються планувати свій час і ставлять високі цілі. Діти практикують запам'ятовування різної інформації тими методами, про які дізналися на уроках, збільшується швидкість і легкість запам'ятовування чисел, списків слів, формул, віршів, картин, імен і т.д. Займаючись за нашою методикою регулярно і виконуючи домашні завдання тренера, перший результат буде видно вже відразу після першого заняття, а максимальний результат дитина отримає після повного проходження курсу. Усі результати ми підтверджуємо регулярним тестуванням обсягу різних видів пам'яті.

А в які дні проходять заняття і скільки осіб у групі? Читати відповідь

Заняття проходять у той час, коли вам зручно. Найчастіше - це вихідні дні або вечір буднів. Ми формуємо групи за такими віковими категоріями:

 • 8-10 років - молодша
 • 11-16 років - старша
 • 9-14 років - змішана

Діти-родичі при бажанні можуть учитися в будь-якій групі, навіть якщо у когось із них вікова група не відповідає стандартному розподілу.

Навіщо нам можуть знадобитися індивідуальні заняття з педагогом? Читати відповідь

Індивідуальні заняття Вам можуть стати в нагоді:

 • якщо ви пропустили більш 1-го уроку
 • коли дитині буде необхідно надати більше індивідуальної уваги тренера
 • для досягнення дитиною великих результатів у процесі навчання
 • для допомоги дитині в стабілізації отриманих результатів і переходу на наступний рівень.
Що буде в тому випадку, якщо ми пропускаємо заняття? Читати відповідь

У разі пропуску 1-го заняття ви можете отримати БЕЗКОШТОВНУ 15-хвилинну консультацію з тренером перед наступним заняттям, за попередньою домовленістю. У разі пропуску 2-ох занять - потрібно відвідати індивідуальне заняття з тренером за окрему плату. Якщо з якихось причин ви перервали навчання, ми зможемо ввести вас до іншої групи навчання, у якій дитина продовжить навчатися з етапу пропущеного заняття і в своїй віковій групі.

Я хочу, щоб моя дитина добре читала, запам'ятовувала, переказувала потрібний їй текст і підтягнулася з читання та запам'ятовування у школі, ці заняття допоможуть нам? Читати відповідь

Заняття зі швидкочитання і Меморики можуть допомогти вашій дитині стати більш уважною, кмітливою і зосередженою, а не просто вирішити проблеми зі шкільними предметами. Ми допомагаємо дитині гармонійно розвиватися, тренуючи нейронні зв'язки мозку. Результат може проявитися в будь-якій сфері - музиці, математиці, мовах. Для більш складних навчальних завдань ми рекомендуємо проходити Річну Освітню програму "Продуктивне мислення тм", яка містить 4 окремі і взаємопов'язані курси, що забезпечать дитині гармонійний розвиток у всіх напрямах розвитку його особистості.

Що це за Онлайн-програма, за якою має займатися дитина? Читати відповідь

Ви залишаєте нам свої контактні дані та e-mail, після реєстрації на сайті вам прийде лист з паролем для доступу до тренування. Логін - це ваш e-mail. Через сайт у розділі «Тренування онлайн» ви заходите в особистий кабінет під своїм логіном і паролем. Займатися за програмою можна на комп'ютері або через мобільний пристрій. Головне - доступ до мережі Інтернет. Ви вибираєте 16-тихвилинку для домашньої роботи, зазначену викладачем, виставляєте рекомендовані налаштування і натискаєте «Пуск». Потім ви виконуєте домашнє завдання онлайн і робите записи в Зошиті для записів. Результати домашніх занять та їхню частотність відстежує педагог.

Яким дітям не рекомендоване навчання на курсах Ліберики та Меморики? Чи є обмеження? Читати відповідь

Групові заняття на курсах організовують з метою, щоб кожна дитина отримала максимальний результат і розкрила свій внутрішній потенціал. Досвідчені сертифіковані педагоги допоможуть кожній дитині в цьому. Важливо, щоб дитина вже вміла швидко читати і була досить самостійною, могла ставити цілі й розуміти, як можна і як не можна поводитися в групі.

Тому є обмеження для запису особливих дітей до групи. Особливі діти потребують індивідуального підходу і багато особистої уваги, а в групі буде багато рухливих ігр та увагу педагога буде розподілено на всіх дітей однаково.

Перше обмеження - це вік дитини: ми приймаємо дітей віком від 7 років на курс «Ліберика Діти» і від 8 років на курс «Меморика Діти». Але навіть у такому віці на пробному занятті педагог визначить, чи готова Ваша дитина до навчання або треба прийти пізніше (наприклад, через рік).

Друге обмеження:

Ми точно не беремо на навчання дітей, що мають такі діагнози:

 • хвороба Дауна
 • Аутизм
 • Дислексія
 • Дисграфія
 • Шизофренія
 • Епілепсія
 • Синдром Гіперактивності
 • Високий внутрішньочерепний тиск
 • Церебральний параліч
 • Сліпота
 • Глухота

Третє обмеження:

Як правило, на пробний урок з «Ліберики» після вимірювання техніки читання дитини на старті і після вправ, які цю техніку прискорюють, уже видно, чи готова дитина до навчання. Якщо техніка читання не більше 50 слів за хвилину, то педагоги, як правило, порекомендують прийти через рік або взяти невеликий індивідуальний курс навчання, щоб збільшити потенціал дитини на старті, а потім, через певний час, прийти на повний курс. Хорошим варіантом розвитку мислення для малюків (від 4 до 7 років) і прискорення техніки їхнього повільного читання є пропозиція спочатку пройти курс з «Ментальної арифметики».

Abacus
ПРОБНИЙ УРОК БЕЗКОШТОВНО
Записалося сьогодні 381

НЕ ЗНАЙШЛИ ВІДПОВІДІ НА СВОЄ ЗАПИТАННЯ? НАПИШІТЬ НАМ!