31 Мар 2017
Поділитися: 10
0

Історія виникнення ментальної арифметики

Коли батьки вперше стикаються з такою методикою розвитку інтелекту дитини, як ментальна арифметика, історія виникнення цього нестандартного підходу цікавить їх так само, як питання ефективності та результативності. Ментальна арифметика походить із стародавньої Японії (близько 2 000 тисяч років тому). Саме тоді з’явився неймовірний спосіб, який стимулює розвиток обох півкуль головного мозку, що дозволяє розвинути пам’ять, увагу і усний рахунок до фантастичних результатів.

Ученица считает на абакусе

Ментальна арифметика та історія її виникнення

В основі методики лежать стародавня японська рахівниця — абакус. Це найголовніший інструмент, який був придуманий для того, щоб люди навчилися швидко і правильно рахувати. Можна сказати, що абакус — це стародавній калькулятор. Тільки калькулятор не розвиває інтелект і не змушує людину думати, а ось абакус влаштований таким чином, що вміння рахувати на ньому тренує мозок, розвиває нейронні зв’язки між обома півкулями, творчі здібності та інтелект.

Як влаштований абакус

Зовні абакус виглядає, як прямокутник з вертикальними спицями (їх тринадцять, але буває ще й абакус з меншою кількістю спиць), розділений горизонтальною довгою перегородкою. У кожному ряду абакусу знаходиться п’ять кісточок: верхня кісточка — це цифра п’ять (як говорили японці — «небесна кісточка»), а під перегородкою — чотири «земні» кісточки, кожна з яких дорівнює одиниці.

Коли діти тільки починають вивчати ментальну математику, тренери обов’язково розповідають їм історію виникнення методики і самого абакусу. Батькам і дітям важливо і цікаво знати, чому цей простий, але дуже ефективний інструмент усної лічби допомагає не тільки вирішувати математичні приклади, а й розвивати впевненість у собі і навичку багатозадачності.

Як ментальна арифметика підкорює світ

У Японії і Китаї ментальна арифметика є обов’язковим предметом, з якого діти починають навчання в школі. Дуже активно застосовують техніки ментальної арифметики у Туреччині, Казахстані, Малайзії та країнах Північної Америки. А, наприклад, в Україні, вже кілька років активно поширюється франшиза дитячого центру розвитку Смартум, завдяки якій тисячі дітей по всій країні отримали можливість займатися ментальною арифметикою і розвивати свій інтелект.

Девочка берёт книгу по абакусу

Варто відзначити, що на даний момент бренд «Смартум» присутній вже у 11 країнах світу, а не так давно компанія отримала заслужену нагороду «Франшиза 2016».

Ментальна арифметика від Смартум — це основа для успішної підготовки і навчання у школі, а також впевненість у майбутньому вашої дитини!

	Ашберн
Виберіть місто