18 Мар 2017
Поділитися: 10
0

Як обманюють у школах ментальної арифметики

Кількість центрів, у яких навчають ментальної арифметики, змушує батьків усе ретельніше підходити до вибору методики. Давайте спробуємо разом розібратися, на що саме тато і мама повинні звернути увагу, щоб не відчувати себе потім обдуреними: адже помилкові очікування такими і залишаться, а цілі занять не будуть досягнуті.

Мальчик и тренер у абакуса

  1. Почнемо з того, що ваша дитина повинна обов’язково пройти пробне заняття, а ушколах ментальної арифметики, які дорожать своєю честю, це заняття завжди безкоштовне. Батьки повинні подивитися на методику викладання, тренера, переконатися, що дитині дійсно буде комфортно перебувати в центрі під час заняття. В академії  Smartum такі пробні заняття безкоштовні.
  2. Кількість дітей у групі. Маленькі діти вимагають пильної уваги в навчанні. Ментальна арифметика передбачаєє індивідуальний підхід і увагу до кожної дитини. У групах понад 10 осіб принцип індивідуальності реалізувати неможливо. У деяких містах і країнах ми стикалися з тим, що у конкурентів на тренуванні з ментальної арифметики перебуває цілий клас. Відстежити серед такої кількості дітей якість навчання і приділити увагу кожному, звернувши увагу на недоліки і проблеми, неможливо. Крім того, хочемо відзначити, що заняття «як у школі» призводять до втрати мотивації й інтересу в дітей, тому ідеальний варіант ­ невелика група і кабінет, не схожий на шкільний. У центрах  Smartum кількість дітей у групах завжди до 10 (у малюків ­ до 8).
  3. Кваліфікація тренера. Рекомендуємо поцікавитися, як довго тренери проходять підготовку до навчання ментальної арифметики, як часто потім їх атестують і тестують на професійну придатність. Нам знайомі випадки, коли школи ментальної арифметики видавали сертифікати на викладання при придбанні франшизи після двох днів навчання. Ми точно знаємо, що навчити за два дні методики викладання ментальної арифметики неможливо!  Smartum готує викладачів для своїх центрів протягом двох тижнів і потім регулярно проводить додаткові навчання. Крім того, ми обов’язково сертифікуємо наших тренерів у головному центрі, перевіряємо їхній рівень знань, контролюємо методику викладання.
  4. Наявність онлайн-платформи. Деякі навіть дуже відомі світові бренди в сфері ментальної арифметики досі навчають дітей за допомогою паперових підручників і зошитів. На унікальній онлайн-платформі для тренувань в  Smartum є різні режими появи цифр на екрані, а також швидкість їх появи зведена до мінімальної ­ 0,1 секунди. І наші діти вміють рахувати на цій швидкості, при цьому одночасно вони можуть виконувати нескладні фізичні вправи, читати напам’ять вірші, співати пісні, танцювати вже через 1-2 місяці після початку тренувань. Завдяки онлайн-платформі результати неймовірні і здаються фантастичними. А як досягти подібного за допомогою звичайних підручників? Результати, звичайно, можуть бути, але на це буде потрібно не один місяць і мотивація дитини, яка володіє ноутбуком або планшетом мало не з пелюшок, буде дуже низькою.

Тренер с мамой и дочкой

Ми звернули вашу увагу лише на кілька пунктів того, як викачують гроші в дитячих розвиваючих центрах. Переконливо просимо всіх батьків бути уважними і не віддавати своїх дітей до навчальних закладів, основний принцип існування яких ­ гроші, а не щасливі і розумні діти.

	Сиэтл
Виберіть місто