23 Ноя 2016
Поділитися: 10
0

Заняття з розвитку для дітей 5–7 років у школі ментальної арифметики

Коли дитині виповнюється 5 років, усіх батьків хвилює проблема підготовки до школи. Незалежно від того, у якому віці ваша дитина почне відвідувати школу, розвивальні заняття для 5–7-річних дітей дуже важливі. Школа — це абсолютно новий для дитини рівень спілкування, навчання та відповідальності. Для того, щоб перехід із дитячого садка до першого класу не став для малюка стресовим, необхідна додаткова підготовка.

Дети играют

Як обрати заняття з розвитку для дітей у віці 5–7 років

У процесі вибору центру розвитку для 5–7-річної дитини важливо не тільки визначитися з необхідними предметами, а й також правильно зорієнтуватися у величезній кількості пропонованих послуг з дошкільної підготовки і врахувати такі фактори:

  1. Пам’ятайте, що дитячий мозок здатен вбирати доволі багато інформації, але подавати її потрібно дозовано, важливо не перестаратися;
  2. Більшість дітей у наш час іде до першого класу, уже маючи певні навички читання, письма, лічби. Звісно, це полегшить дитині навчання у перші місяці шкільного життя, але варто ставити вищу мету.
  3. Якщо ви хочете, щоб ваша дитина із задоволенням пішла до першого класу і не втратила інтересу до занять, не намагайтеся під час підготовки до школи виділяти якісь окремі предмети. Обираючи освітній центр, зупиніться на тому з них, що сприяє гармонійному розвиткові головного мозку дитини. Відмінним рішенням стане ментальна арифметика. Цей напрям розвитку інтелектуальних і творчих здібностей дитини ще новий, але вже набув популярності.

Як пропонують розвивати інтелект дитини в академії ментальної арифметики Smartum

У центрах ментальної арифметики Smartum для інтелектуального розвитку дитини використовують авторську методику, засновану на лічбі за допомогою японської рахівниці — абакуса. У результаті занять ментальної арифметики зменшується асиметрія між півкулями мозку, тобто права і ліва півкулі мозку дитини починають працювати з однаковою потужністю. Це збільшує швидкість сприйняття й обробки інформації, покращує пам’ять, розвиває креативність, додає впевненості у власних силах.

Мальчик рисует

Розвивальні заняття  для дітей віком 5–7 років, зокрема ментальна арифметика у Smartum, не потребують багато часу. Заняття в центрі проводяться один раз на тиждень, а вдома дитина має тільки виконувати щоденні п’ятнадцятихвилинні завдання. Для того, щоб дошкільнятам було цікаво виконувати домашнє завдання, а батькам не доводилося додатково мотивувати дітей, у Smartum  пропонують користуватися високотехнологічною онлайн-платформою. На ній діти виконують домашні завдання, а за успіхи отримують винагороду — мультфільми та ігри.

Центри ментальної арифметики Smartum є вже в 11 країнах, і їхня кількість зростає щодня. Це свідчить про суспільний запит на нові підходи до розвитку дітей.  Щодня академія ментальної арифметики отримує позитивні відгуки від батьків, які навіть не припускали, які приховані таланти мають їхні діти. Уже через три місяці розвивальних занять 5–7-річна дитина може одночасно виконувати декілька завдань, наприклад, рахувати про себе і разом з тим декламувати вірші чи присідати.

Ми віримо, що всі діти геніальні. Ви можете записати свою дитину на пробне заняття (це безкоштовно). Впевнені, що вже після першого уроку з ментальної арифметики проблема підготовки до школи буде для вас вирішена!

	Ашберн
Виберіть місто