21 Мар 2017
Поділитися: 10
0

Як викачують гроші в центрах розвитку

Усі батьки бажають своїй дитині щастя, мріють про те, щоб вона виросла розумною і була успішною у школі. Численні школи раннього розвитку, художні студії, музичні школи, спортивні секції, заняття з розвитку... Голова йде обертом! Хочеться дати своїй дитині найкраще, і тут важливо не помилитися. Ми хочемо поділитися з вами інформацією про те, як викачують гроші в дитячих центрах розвитку, щоб ви могли правильно вибрати і центр, і методику навчання для вашої дитини.

Достижения учеников

Коли ми почали порівнювати, що, наприклад, пропонують центри ментальної арифметики, то звернули увагу на низку невідповідностей. У рекламі багато хто з них говорить про міфічні переваги, а насправді це лише маркетинговий хід, а не реальні переваги, які можуть допомогти вашій дитині в підготовці до школи, у навчанні або розвитку інтелекту.

Отже, яким чином обманюють центри розвитку:

 1. Чим раніше ви почнете навчати дитину, тим розумнішою вона буде, наша методика дозволяє вивчати іноземну мову (малювати, вчити математику, читати) з одного року.

  Говорячи про методики раннього розвитку, психологи відзначають, що основний вид діяльності маленької дитини ­ це гра. Через гру вона пізнає світ, знайомиться з першими абстрактними ситуаціями, вчиться узагальнювати, робити висновки, вивчає логічні приклади. Мало того, в такому юному віці дитині не завжди потрібні інші діти для того, щоб розвиватися, а цілком достатньо мами.

  Дитина ще не вміє тривалий час сидіти на місці і займатися одним видом діяльності. Коли батьки змушують малюка робити щось,  не властиве його віку, найчастіше вони таким чином задовольняють власні амбіції чи намагаються дати йому те, що вони самі не отримали в дитинстві. Результат ­ коли дитина дійсно вже має потребу в навчанні, у неї відсутній інтерес і вона не хоче займатися навіть дуже важливими і потрібними речами.

 2. У нас є ліцензія від Міністерства освіти, тому навчати за тією чи іншою методикою (наприклад, ментальної арифметики чи іншої програми розвитку інтелекту) маємо право тільки ми.

  Більшість методик в нашій країні не ліцензується. Тому, коли ви чуєте подібний вислів, уточнюйте, будь ласка, про яку саме ліцензію йдеться, на який вид діяльності вона видана, на який регіон або місто вона діє і хто саме видав цю ліцензію.

 3. Ми єдині маємо сертифікат на навчання, бо ми проходили навчання за закордонними методиками.

  Рекомендуємо батькам уточнити, який саме сертифікат був отриманий центром розвитку дітей, де він був отриманий, а також, ким саме ­ керівником центру чи всіма тренерами. Як довго проходили навчання тренери ­ 1-2 дні або 2-3 тижні, чи проходять вони повторну сертифікацію протягом усього терміну своєї роботи.

 4. Наша методика найкраща, бо вона міжнародна.

  Дуже важливо, щоб міжнародна методика була адаптована до реалій освіти, які є в нашій країні. Тільки в цьому випадку міжнародний досвід може бути ефективним. Те, що добре працює в одній країні, іноді дуже погано сприймається в іншій.

Мальчик считает

Подібні способи рекламування програм раннього навчання дітей спрямовані, швидше, на отримання додаткової фінансової вигоди. Ми рекомендуємо, розглядаючи той чи інший варіант розвитку вашої дитини, не довіряти рекламі, а скористатися здоровим глуздом і ставити запитання, які дозволять прийняти вам, як батькам, дійсно правильне і адекватне рішення.

	Ашберн
Виберіть місто