15 Дек 2016
Поділитися: 10
0

Розвиток математичних здібностей дітей 6 років за унікальною методикою

6 років для дітей ­­­–  дуже важливий вік, адже саме в цей час багато хто з них йде до школи. Але на стандартних уроках далеко не завжди вдається розвинути вміння рахувати швидко і в думці. Пізніше це тягне за собою серйозні проблеми в старших класах і в дорослому житті, коли від людини потрібні складніші обчислювальні операції, ніж 2 х 2. Поширеною є ситуація, коли школярі не можуть виконати будь-яку дію без калькулятора. Щоб уникнути цього, розвитком математичних здібностей дітей потрібно займатися вже в ранньому віці, починаючи з 6 років.

Девочки на занятиях

Розвиток математичних здібностей дітей 6 років: допоможіть своїй дитині вчитися з радістю!

Чи знаєте ви, що можна розвивати математичні таланти легко, без нотацій і нудних розв’язань прикладів?

Ментальна арифметика ­ це методика, якою понад 2 000 років користуються у всьому світі. Зараз вона рекомендована до застосування фахівцями зі США, Великобританії, Японії, Канади ­ успішних і розвинених країн.

Основна особливість методики ­­ робота зі спеціальними рахівницями ­ абакусами, у яких використовуються кісточки, розташовані на спицях.

Через деякий час учні стають здатні виконувати в думці складні обчислення навіть швидше дорослих! До того ж, це зовсім не простенькі задачки на додавання, які вивчають у цей самий час їхні однолітки 6 років.

Ментальна арифметика насамперед дозволяє розвинути швидкий рахунок в думці, проте це не єдине її призначення. Також методика дозволяє:

  • розвивати обидві півкулі мозку, що сприяє всебічному розвитку дитини;
  • виробити впевненість у собі, здатність до лідерства, самостійність;
  • творчо підходити до вирішення будь-яких завдань, підключати уяву;
  • знаходити захоплення, досягати успіхів з будь-яких шкільних предметів.

Ментальна арифметика особлива тим, що може стати в нагоді як у школі (при вивченні будь-яких предметів), так і в подальшому житті (при вступі до ВНЗ,  практично в будь-якій професії). При цьому методика рекомендована і дорослим ­ як профілактика проблем із пам’яттю. Якщо вам цікаво, то ви зможете теж спробувати виконувати завдання з курсу, разом з тим допомагаючи дитині.

Ментальна арифметика від центру Smartum ­ кожна дитина талановита!

Основна особливість ментальної арифметики від центру Smartum ­ поєднання перевірених завдань і передових технологій.

Не секрет, що сучасні діти змалечку добре володіють різною технікою і чимось їх зацікавити – завдання часом нетривіальне. Тому ми створили інтерактивну онлайн-платформу, яка подобається навіть непосидючим дітям. Завдання виводяться на великий екран, супроводжуються візуальними і звуковими ефектами. Оскільки платформа завжди перебуває в режимі онлайн, то ви зможете займатися скрізь, де є доступ до інтернету.

Мальчики на занятиях

Заняття проводяться в групах по 8-10 осіб, що відбираються за віком, а значить ваша дитина легко знайде спільну мову з іншими. Скільки часу займає розвиток математичних здібностей шестирічних дітей ? Зовсім небагато: 2 шкільних уроки на тиждень (1 заняття) і 15-30 хвилин на домашні завдання кожного дня. Тому, якщо ваша дитина вже ходить в гурток чи секцію, ментальна арифметика цьому не завадить.

Приходьте до нас у гості і вирішуйте самі, наскільки цікаво у нас дітям різного віку. Ми допомагаємо розвивати логічне мислення і тренуємо навичку швидкого усного рахунку як у підлітків, так і у першокласників, які тільки роблять свої перші кроки в опануванні шкільної програми.

	Ашберн
Виберіть місто