19.03.2018
Поділитися: 2
  • Facebook
  • Telegram
2888

«Академія розвитку інтелекту SMARTUM Україна» запрошує дітей на пробні уроки за новими методиками «Меморика» і «Ліберика».

Тренери SMARTUM із 17 міст України навчилися двом новим методиками «Меморика» і «Ліберика». Тепер тренери передадуть свої знання дітям!

Читання книг зі швидкістю 40 тисяч знаків в хвилину. Це можливо після проходження курсу «Ліберика» в «Академії розвитку інтелекту SMARTUM Україна». Академія SMARTUM, популярна завдяки навчанню дітей ментальній арифметиці, продовжує розвиватися і впроваджує дві нові методики «Меморика» (розвиток пам'яті) і «Ліберика» (розвиток швидкісного читання).

Зараз у всіх центрах SMARTUM проходять пробні уроки з «Ліберики» і «Меморики». Проводять презентацію методик тренери, які отримали високу кваліфікацію. Центри SMARTUM в Україні запрошують всіх хто хоче навчитися читати з високою швидкістю, запам'ятовувати і засвоювати прочитану інформацію.

«Ліберика» розвиває роботу мозку, в результаті чого збільшується швидкість читання і розуміння прочитаного. Комплексний методологічний підхід реалізовано за допомогою унікальної інтернет-платформи SMARTUM. У традиційному розумінні читання відбувається по рядкам за рахунок промовляння слів вголос або «про себе». Після проходження методики «Ліберика», навчившись системі спеціальних вправ, дитина набуває навик зчитувати інформацію вертикально.

Хороша пам'ять - це безумовна запорука успіху. Завдяки методиці «Меморика» діти навчаються управляти своєю пам'яттю за рахунок образного мислення і систематизації сприйняття інформації. Нові технології роботи з пам'яттю дозволяють розвивати її і застосовувати в будь-яких обставинах! Завдяки чому ресурси школярів збільшуються, їм легше дається навчання. Діти відчувають себе вільніше і щасливіше, а разом з ними і батьки.