02.08.2017
Поділитися: 7
  • Facebook
  • Telegram
3660

Інтелектуальні змагання для маленьких розумників

Хороша новина для всіх дітей, котрі вже почали вивчати ментальну арифметику, та їхніх батьків – 30 травня відбудеться перший міжнародний онлайн-чемпіонат «Анзан». Це чудова можливість продемонструвати свої знання і отримати за це чудові призи!

На фото – призи для переможців «Анзану»

ХТО МОЖЕ БРАТИ УЧАСТЬ У ЗМАГАННЯХ?

Інтелектуальний ринг відкритий для усіх дітей, котрі вже здобули рівень «0» на курсах ментальної арифметики. Чим більше рівнів пройдено, тим більше шансів на перемогу!

Усі учасники чемпіонату будуть змагатися у 2 вікових категоріях: «Молодшій» (гравці віком до 7 років) та «Старшій» (гравці віком старше 7 років).

ДЕ І КОЛИ ВІДБУДЕТЬСЯ ЧЕМПІОНАТ?

Щоб узяти участь у чемпіонаті, не потрібно їхати в інше місто чи навіть виходити з дому, адже це онлайн-змагання! Достатньо зайти на тренувальну платформу та натиснути кнопку «Чемпіонат». З цього моменту гравець опиняється у 1–му раунді гри.

У кожному раунді потрібно буде розв’язати певну кількість прикладів, використовуючи методи ментальної арифметики. Приклади ускладнюватимуться від початку раунду: спочатку потрібно рахувати однозначні числа, а потім вже двох-, трьох-, чотири- і навіть п’ятизначні. Завдання гравця – правильно розв’язувати всі задачі і переходити у наступні раунди. Кількість спроб при цьому необмежена.

Початок чемпіонату: 30 травня о 00:00 (за Гринвичем)

Закінчення: 31 травня о 00:00

Виграє той, хто встигне пройти найбільше раундів. Переможці будуть визначені в кожній групі учасників – журі оголосить їхні імена вже 1 червня.

На фото – призи для гравців молодшої категорії

На фото – призи для гравців молодшої категорії