16.04.2018
Поділитися: 1
  • Facebook
  • Telegram
3629

Переможниця АМАKids World Cup 2018 - «дівчинка калькулятор» приміряла туфлю Максима Галкіна

Переможниця чемпіонату світу з ментальної арифметики АМАKids World Cup 2018 Аліса Гусєва стала учасницею програми Максима Галкіна «Краще за всіх». Шестирічна Аліса ще не ходить в школу, але з легкістю ментально виконує арифметичні обчислення багатозначних чисел на високій швидкості, за що Максим Галкін назвав її - «дівчинка калькулятор». Крім швидкого рахунку Аліса заспівала дитячу пісню «Малявка», зіграла в квача з Максимом Галкіним та приміряла туфлю ведучого.

Аліса Гусєва навчається ментальній арифметиці за методикою Володимира Федяя. Володимир Федяй адаптував класичну ментальну арифметику під менталітет сучасних дітей. Фундаментом стали - ігровий підхід до навчання, комплексні рішення для розвитку інтелекту, широкі вікові рамки і гарантований результат. Навчаючись за методикою Володимира Федяя, діти вже через 3 тижні з моменту початку навчання, можуть виконувати дві дії одночасно: рахувати ментально і розповідати вірш напам'ять.

Максиму Галкіну Аліса похвалилася, що в чемпіонаті світу серед 1000 дітей виграла головний приз - поїздку до паризького DisneyLand. У подорож чемпіонка світу відправиться з родиною і своїм тренером по ментальній арифметиці Іриною Леонідівною Медведько. В ефірі програми «Краще за всіх», продемонструвавши додавання і віднімання тризначних чисел на високій швидкості Аліса ще раз довела, що вона краще за всіх!