15.05.2018
Поділитися: 3
  • Facebook
  • Telegram
3071

ЗІ SMARTUM - бути розумним легко!

Ірина Кравець - підприємець з України своїм прикладом показує, що тендітні жінки можуть конкурувати у всіх сферах життя в тому числі і в бізнесі.

Влітку 2012 року вона звернулася до Криворізького міського центру зайнятості в пошуках роботи, а вже в листопаді за сприяння фахівців служби зайнятості отримала одноразову виплату і заснувала власний бізнес. Ірина стала партнером і відкрила по франшизі центр «Академії розвитку інтелекту SMARTUM Україна».

Стрімко пролетіли 6 років, за словами Ірини, були злети і падіння. Уже сьогодні в Кривому Розі працюють 4 центри «Академії розвитку інтелекту SMARTUM Україна», відкриті Іриною Кравець. Юні мешканці міста можуть навчитися методикам «Ментальна арифметика», «Ліберика» (розвиток швидкості читання), «Меморика» (розвиток пам'яті) і освоїти перераховані вище курси в рамках літніх інтенсивів.

Успішна підприємниця і зараз активно співпрацює з Криворізьким центром зайнятості. Співробітники служби допомагають у підборі співробітників для «Академії розвитку інтелекту SMARTUM Україна».

У квітні цього року Ірина взяла участь у II Міжнародному бізнес-форумі «БізнесWOMAN 2018» і отримала диплом учасника від Дніпропетровської області. За підтримки Українського жіночого фонду Ірина Кравець виграла грант від проекту USAID «Економічні можливості постраждалим від конфлікту».

Цілеспрямованість і робота на результат - формула успіху Ірини. Найближчим часом підприємниця хоче відкрити ще кілька центрів, з метою популяризувати методики, які розвивають інтелект дітей і дорослих.

Ірина Кравець - яскравий приклад сучасної жінки-підприємця, яка не боїться ризикувати, відкривати нові горизонти і йти до мети.

Купівля франшизи SMARTUM - це гарантований успіх в бізнесі, що має соціальне значення. «Академія розвитку інтелекту SMARTUM Україна» - найбільша франчайзингова мережа в сфері освіти для дітей.

Щоб відкрити центр SMARTUM в своєму місті необхідно придбати франшизу. SMARTUM підтримує своїх партнерів на всіх етапах ведення бізнесу.

Дізнатися докладніше про покупку франшизи можна за посиланням:

https://smartum.com.ua/franchise/