02.07.2018
Поділитися: 4
  • Facebook
  • Telegram
3124

Учні SMARTUM перемогли на міжнародному чемпіонаті GAMA в Дубаї

Троє учнів SMARTUM зайняли призові місця на міжнародному чемпіонаті з ментальної арифметики GAMA. Турнір пройшов у найбільшому місті Об'єднаних Арабських Еміратів - Дубаї.

У міжнародному чемпіонаті взяли участь понад 100 дітей з 15 країн. Юні генії змагалися в ментальному рахунку, діти на швидкість здійснювали арифметичні обчислення багатоцифрових чисел.

В результаті складної боротьби тільки найсильніші пройшли до фінального туру і сподобилися званню суперчемпіона. Кілька призових місць відвезли на батьківщину учні SMARTUM з Узбекистану. 1 місце зайняла Мадіна Аброрходжаєва.

Найменший чемпіон по ментальній арифметиці в Дубаї - Усмонхон Тохіржонов каже що знання, які він отримав в SMARTUM, допомогли йому виграти.

Суперчемпіон міжнародного турніру Азізбек Караходжаєв заслужив високу нагороду завдяки тренуванням і подякував наставникам за хорошу підготовку.

Кожна дитина талановита по-своєму, головне направити її та надати можливість розвиватися. Гульнора Карабаєва - майстер-тренер з ментальної арифметики SMARTUM вважає, що методика «Академії розвитку інтелекту SMARTUM» розвиває обидві півкулі мозку і допомагає дітям поліпшити розумову діяльність.

На міжнародному чемпіонаті в Дубаї учні SMARTUM довели, що вони найкращі.

Подробиці дивіться в сюжеті: