20.04.2018
Поділитися: 7
  • Facebook
  • Telegram
2979

Учні SMARTUM продемонструють швидкий рахунок на II з'їзді юних науковців

21 квітня учні «Академії розвитку інтелекту SMARTUM Україна» в місті Житомир візьмуть участь у II-му з'їзді Наукові Пікніки, де молоді і зовсім юні науковці, ентузіасти діляться своїми знаннями з присутніми, розповідають просто про складне, розкривають таємниці фізики, хімії, ментальної арифметики .

В рамках заходу тренери «Академії розвитку інтелекту SMARTUM Україна» представлять програму ментальної арифметики - методику, розроблену Володимиром Федяєм. Ментальна арифметика тренує мозок за допомогою цифр. Володимир Федяй адаптував класичний курс під менталітет сучасних дітей. Після навчання діти цілком опановують здатність рахувати ментально чотиризначні числа, вирішувати складні арифметичні задачі в розумі за лічені секунди. Одночасна робота двох півкуль збільшує швидкість розумових процесів, поліпшується успішність в школі, дитина стає впевненою в собі.

Методика Володимира Федяя схвалена Міністерством освіти і науки України.

II-ий з'їзд Наукові Пікніки організований спільно з Комп'ютерної академією «ШАГ». Також на заході буде присутній унікальний пересувний центр науки «ЛандауЦентр», який спеціально для цієї події приїде з Харкова.