11.07.2018
Поділитися: 7
  • Facebook
  • Telegram
3011

Учні SMARTUM в Черкасах закінчили перший курс ментальної арифметики

Центр «Академії розвитку інтелекту SMARTUM Україна» в Черкасах випустив першу групу геніїв в області ментального рахунку. Діти протягом року вивчали додавання і віднімання багатоцифрових чисел і тепер можуть здійснювати арифметичні обчислення подумки швидше аніж калькулятор.

Тренери і керівництво центру SMARTUM впевнені, що спільні зусилля і позитивний настрій учнів та викладачів дали приголомшливі результати! Дітлахи успішно здали тестові завдання і отримали довгоочікувані сертифікати та подарунки!

Попереду літні канікули, діти наберуться сил, а в наступному навчальному році розпочнуть вивчення наступного рівня складності: множення і ділення чисел ментально.

Ментальна арифметика в SMARTUM розвиває інтелект. Завдяки заняттям на рахівницях абакус у дітей поліпшується концентрація уваги, фотографічна пам'ять, творче та образне мислення. З раннього дитинства у дитини закладаються фундаментальні здатності до успіху в будь-якій справі.

Методика «Ментальна арифметика» від «Академії розвитку інтелекту SMARTUM Україна» схвалена Міністерством освіти і науки України.