14.05.2018
Поділитися: 2
  • Facebook
  • Telegram
3092

Розумне літо зі SMARTUM

Напередодні літа «Академія розвитку інтелекту SMARTUM Україна» запускає програму Intensive за трьома методиками: «Ментальна арифметика», «Меморика» і «Ліберика». Діти в два рази швидше зможуть освоїти популярні курси.

Заняття по методиці «Ментальна арифметика» в рамках програми Intensive - будуть проходити 2 рази на тиждень замість 1-го, швидкість проходження курсу збільшується вдвічі. Дитина навчиться швидко рахувати, розвине швидкість сприйняття і обробки інформації, внаслідок чого обидві півкулі мозку працюватимуть одночасно. Методика підходить дітям від 5-16 років.

Курс «Меморика» - розвиває пам'ять, увагу, уяву, комунікативні та пізнавальні здібності. В рамках програми Intensive - тривалість курсу скорочується вдвічі - 1,5 місяці замість 3-х, заняття будуть проходити 2 рази на тиждень. Методика розрахована для дітей від 6 до 16 років.

«Ліберика» - методика швидкісного читання. Розвиває любов до книг і розуміння прочитаного. Тривалість курсу Intensive - 2 місяці замість 4, заняття будуть проходити 2 рази на тиждень. Програма розрахована для дітей від 7 до 16 років.

Вартість навчання в літній час - істотно нижче звичайного.

Після проходження методик в SMARTUM ваша дитина буде швидко рахувати, читати і думати!

Точні дати початку занять і розклад дізнавайтеся в своїх центрах SMARTUM.