20.03.2018
Поділитися: 5
  • Facebook
  • Telegram
3703

У Новоград-Волинському відкрився центр «Академії розвитку інтелекту SMARTUM Україна»

Навчитися ментальній арифметиці (високій швидкості усного рахунку) тепер можуть юні жителі Новоград-Волинського. У місті відкрився перший центр «Академії розвитку інтелекту SMARTUM Україна». Урочистий захід відбувся за адресою: м Новоград-Волинський, вул. Житомирська, д 73, ТЦ Європа.

У день відкритих дверей SMARTUM в Новоград-Волинському відбулася презентація методики «Ментальна арифметика». Керівництво центру організувало для дітей та їх батьків справжнє свято. Діти продегустували солодощі «кенді бару», прийняли участь у конкурсах та розігришах призів. Усі діти отримали пам’ятні подарунки, серед котрих і сертифікати на місяць безкоштовного навчання

Керівництво «Академії розвитку інтелекту SMARTUM Україна» дякує всім діткам і їх батькам: «Ми раді, що незважаючи на сильний снігопад і морозну погоду ви змогли прийти на свято і розділити з нами цю радісну подію. Бачити запал та цікавість в дитячих очах, для нас це величезне щастя!»

«Академія розвитку інтелекту SMARTUM Україна» в Новоград-Волинському запрошує на навчання ментальній арифметиці дітлахів, які хочуть навчитися мислити аналітично, дуже швидко запам'ятовувати будь-яку інформацію, а, отже, стати впевненим у своїх силах.