15.12.2017
Поділитися: 8
  • Facebook
  • Telegram
4223

Всеукраїнська олімпіада з ментальної арифметики зібрала понад півтисячі дітей

9 грудня в місті Бровари Київської області відбулася Олімпіада з ментальної арифметики «Діти майбутнього», на яку приїхали представники з усієї України, а це понад 500 дітей віком від 4 до 16 років. Учасники з Києва, Харкова, Одеси, Запоріжжя, Миколаєва, Херсона, Тернополя, Полтави, Чернігова, Білгород-Дністровського та інших міст змагалися за темами «Просто», «Брати», «Друзі», «Анзан» на швидкість в усному рахунку одно -, дво- і трицифрових чисел.

Діти розповіли журналістам, які детально висвітлювали захід, що саме ментальна арифметика допомогла їм швидше виконувати уроки, і вони змогли таким чином набагато покращити результати своєї успішності у школі.

Автор української методики «Ментальна арифметика Smartum» Володимир Федяй зазначив, що олімпіад з такою кількістю вундеркіндів в Україні ще не було.

Він пишається тим, що з часу відкриття у 2013 році першого центру в місті Запоріжжя саме методика Smartum за чотири роки поширилася на 11 країн світу, і вона вже об'єднує сьогодні міжнародну мережу - 563 центри, де тренуються або вже пройшли навчання близько 95 000 дітей і дорослих.