22.07.2022
Поділитися: 0
  • Facebook
  • Telegram
55711

Додаткові освітні програми для учнів початкової школи – чи варто дитині займатися додатково?

Чи потрібно дітям додатково відвідувати позашкільні навчальні заклади та гуртки, чи шкільних уроків достатньо для розвитку навичок та формування знань у дитини? Поговоримо про нюанси позашкільної освіти та про те, як ефективно навчатися без зниження успішності учня.

Чи потрібна додаткова освіта у початкових класах

Чи потрібно молодшим школярам відвідувати позашкільні заклади?

Якщо мова йде про учнів початкових класів, то думка їхніх батьків про необхідність додаткової освіти може не співпадати. У перші роки навчання малюки тільки адаптуються до шкільних навантажень, поступово вливаючись у навчальний процес. Тому дорослі переживають за те, що гуртки та секції перенавантажуватимуть дитину, а це у свою чергу відображатиметься на її успішності та прагненні до знань.

Однак практика показує, що школярам, які відвідують якісь додаткові заняття, навчання дається легше, ніж тим дітям, які не відвідують факультативи чи гуртки. Звичайно, це твердження правильне за умови, що режим дня дитини та графік занять складений правильно, тобто у неї залишається час не тільки на навчання, але й на відпочинок, дозвілля та розваги.

Позашкільні заняття сприяють більш гармонійному розвитку інтелекту. Тому важливо підібрати правильну навчальну програму.

Додаткова освіта та де займатися?

Сьогодні кожна сучасна школа має факультативи, які школярі можуть відвідувати. Здебільшого вони націлені на більш поглиблене вивчення шкільних дисциплін. Така предметна підготовка дозволяє закріпити пройдений матеріал та більш детально його вивчити. Та загалом факультативи розвивають ті ж навички, які учні набувають на уроках у школі.

Додаткова освіта для учнів початкової школи

Тому, обираючи додаткові заняття, краще віддавати перевагу тим, які різносторонньо розвивають інтелект дитини. Це можуть бути програми, направлені на тренування навичок усного рахунку та швидкого читання, на розвиток логіки, мислення, пам'яті та уваги, на вивчення іноземних мов. Саме такі корисні для навчання навички можна розвивати завдяки методикам від академії SMARTUM.

Додаткова освіта в SMARTUM

У центрах академії розвитку інтелекту SMARTUM проводиться навчання за перевіреними методиками, які були розроблені професійними педагогами. Ментальна арифметика, навчання читання та швидкочитання, курси розвитку пам'яті та уваги – ці та інші програми допоможуть розвивати інтелект і сформувати ті навички, які знадобляться й у навчанні, й у повсякденному житті. А інтерактивна онлайн-платформа для самостійних тренувань, ігровий формат занять та можливість займатися як онлайн, так і офлайн зроблять навчання комфортним та захопливим.

Запишіться на безкоштовне пробне заняття та почніть розвивати інтелектуальні здібності своєї дитини вже сьогодні разом із SMARTUM.