Відгуки

Пані Вікторія з міста Ужгород, відгук про курс Букварика та Читарика, тренерка Тимочко Наталія.

Пані Вікторія з міста Ужгород, відгук про курс Букварика та Читарика, тренерка Тимочко Наталія.

Добрий день! Дуже подобається формат навчання. Не з під палиці, а у формі гри, тому що нинішні діти (принаймні наш) з задоволенням грається у різні ігри на планшеті. Тому навчання проходить досить легко і невимушено, граючись. Прогрес очевидний: дитина читає більше за норму першого класу (з 27 слів за хвилину на першому уроці - до 56 в кінці 3-го курсу), розуміє зміст тексту. Немаловажним є те, що дитина майже не розмовляла українською, отже йому було складніше. А зараз, завдяки курсу (чудовому вчителю, роботою над наголосами, знаходженню правильного написання слів і т. п.) дитина не має проблем з читанням українською мовою. Вчити читати, напевно, це як вчити плавати - якщо правильно на самому початку навчити техніки, тобто навчити робити це правильно, то далі робити це буде легше. І не треба буде переучувати) Шкода, що не було такого курсу раніше, коли старші діти вчилися читати, не прийшлося б проливати стільки гірких сліз в процесі навчання. Атмосфера навчального процесу дуже доброзичлива і сприяє рухатися далі. Коли дитину хвалять, вона старається ще більше. Вчитель розмовляє прекрасною українською мовою, саме те, що потрібно було для нас. Ну, і вчити має професіонал, щоб не відбивати бажання розвиватися. Впевнена, що "Читарика" допоможе нам і у подальшому навчанні й у любові до книжок!
Антоніна, Миколаїв

Антоніна, Миколаїв

Хочемо сказати величезне СПАСИБІ Світлані Валеріївні за індивідуальний підхід до наших діток, за добре ставлення і розуміння, за Ваші старання і захоплюючі заняття. Бажаємо Вам невичерпних сил, міцних нервів, відмінного здоров'я, щирої поваги та нескінченного оптимізму! Школі Smartum і всьому колективу - процвітання, сталого розвитку та зростання!!! А також активних і зацікавлених діток. Спасибі ще раз за Вашу доброту і чудову роботу!!!
Тетяна, Миколаїв

Тетяна, Миколаїв

Хочеться висловити подяку Світлані Валеріївні за професіоналізм, терпіння і уважність до діток! Спасибі Вам величезне!!! Ви допомагаєте діткам ставати непересічними особистостями! Світлана Валеріївна, нехай надалі Вас чекає якомога більше допитливих дитячих оченят. Всьому колективу Smartum - ПРОЦВІТАННЯ! Ви найкращі! Smartum рулить!
Людмила

Людмила

Людмила Ківнюк залишила відгук тренерці Марії Стефак з Коломиї: "Щиро дякуємо! Хочеться висловити Вам нашу вдячність за Вашу підтримку, турботу і терпіння. Ми бажаємо Вам залишатися такою ж сильною, доброю, красивою, справедливою, винахідливою, цікавою людиною. Нехай з Вами завжди буде щастя, любов і успіх. Щоб робота в радість Вам була. Ви найкраща! Ми точно це знаємо! Добра Вам і душевного тепла!"
Юлія

Юлія

Хочу висловити величезну подяку Яніні Косинській (Smartum, м Миргород) – викладачці з Читарики за високий рівень підготовки, індивідуальний підхід, неймовірно цікаві та надзвичайні заняття. Результат у дочки через 8 занять - це величезний крок вперед. Та найголовніше те, що прокинулася любов до читання і книжок! Ще раз величезне спасибі, Яночка, за Вашу працю і любов до того, що Ви робите! Дуже рекомендую Smartum всім батькам! Тут працюють професіонали! Юля и Стася из Харькова!
Мама Ярослава

Мама Ярослава

SmartUm, спасибі вам, що ви є! Дитина ходить на ваші заняття з великим задоволенням! Нам 5 років, з вами 6 місяців. За цей час дитина багато чого навчилася, стала більш уважна, зосереджена, розвивається у багатьох напрямках. Ми не шкодуємо, що обрали саме вас!

І окрема подяка нашому викладачеві, за її вміння правильно і доступно донести дитині інформацію і за її терпіння.
Відгуки 4 з 9