21 Квітня 08:00 - 21 Квітня 20:00

SMARTUM

5

Нове покоління найкращих

21 квітня 2019 року кращі учні Академії розвитку інтелекту Smartum в Україні відмінно виступили на другій онлайн-олімпіаді з ментальної арифметики «Нове покоління Z» разом з дітьми з 15 інших країн.

Брати участь міг кожен учень Smartum, не виходячи з дому, зареєструвавшись попередньо на онлайн-платформі platform.ama-kids.com. За даними технічної підтримки платформи, учасників було понад 7000 тисяч! Всього діти змагалися на 4 рівнях складності в двох вікових категоріях – старшій та молодшій. Адже рішення прикладів в умі - це теж спорт, азартний та захоплюючий!

Призери перших трьох місць в чотирьох рівнях чемпіонату отримали цінні подарунки.

Семирічний Іван Князєв з міста Бровари Київської області, показавши себе в найскладнішому рівні «Анзан», завоював один з головних призів чемпіонату - путівку на літній відпочинок до Туреччини. Куди хлопчик вирушить на канікулах.

На онлайн-чемпіонаті Іван майже в два рази перевершив свій власний рекорд по складності усного рахунку, встановлений на початку 2019 року для Книги рекордів України.

 У мандрівці до Туреччини Ваня відвідає фантастичний The Land of Legends - найбільший в Туреччині парк розваг, відпочинку, казок та чудес.

У число 24 дітей, визнаних переможцями чемпіонату, крім Івана, увійшов ще юний українець Марк Гарбуз (місто Слов'янськ Донецької області). Він став срібним призером рівня «Просто». Як і Ваня, Марк виступав у молодшій групі. В нагороду за прекрасний виступ йому вручили конструктор «Лего».

Успіху всім юним інтелектуалам на наступних олімпіадах та чемпіонатах. Нехай інтелект-турніри стануть ще масштабніші та цікавіші!