22 Лютого 00:00

22 лютого 2020 року в місті Києві

Олімпіада з ментальної арифметики «SMARTUM TERRITORY 2020» відбулася!

«SMARTUM TERRITORY» — це унікальний проект, який щорічно збирає понад 500 дітей різних вікових груп зі всієї України, які прагнуть удосконалюватися та бути кращими у своїй країні в галузі ментальної арифметики.

22 лютого 2020 року в місті Києві відбулася III Всеукраїнська олімпіада з ментальної арифметики «SMARTUM TERRITORY 2020». Понад 1000 гостей зібралася в Українському Домі. Олімпіада відбувалася в два тури.

У першому турі взяли участь 500 дітей від 5 до 16 років з усієї України, з них фіналістами стали 120 дітей, а вже в другому турі за перемогу боролися 36 дітей.

 Усі учасники були нагороджені медалями та дипломами, а переможці отримали приємні подарунки, яскраві емоції, а також підтримку глядачів!

Окрім змагання та встановлення рекордів, всі присутні змогли стати частиною унікального конкурсу ​«SMARTUM ЦЕЗАР»​ (демонстрація усного рахунку та водночас виконання іншої дії: декламування вірша українською, японською, китайською та іншими мовами, гра на музичних інструментах, футбольні витівки, акробатичні номери, стрибки, виконання інших фізичних вправ тощо). Також тренери SMARTUM підготували цікавий сюрприз – всеукраїнський - флешмоб у стилі танцю.

Цього року на Олімпіаді SMARTUM TERRITORY 2020 встановили три нових рекорди, які були внесені до Книги Рекордів України. 

Два рекорди встановив на олімпіаді Іван Князєв з міста Бровари в категорії «Діти – унікальні здібності», критерії: ​найбільша кількість дій в одному прикладі під час усного рахунку з ментальної арифметики, тема «Анзан» та найбільша кількість дій в одному прикладі та найвища швидкість під час усного рахунку з ментальної арифметики, тема «Анзан».

Ще один рекорд встановила дев’ятирічна студентка з Дніпра - Ґудзь Єва​ в​ категорії: «Діти – унікальні здібності» у номінації «Найвища швидкість з одночасною додатковою дією під час усного рахунку з ментальної арифметики, тема «Анзан».

Олімпіаду, серед інших гостей, відвідала ​завідувач сектору змісту позашкільної освіти та гурткової роботи відділу наукового та навчально-методичного забезпечення змісту позашкільної освіти та виховної роботи «Інституту модернізації змісту освіти» Міністерства освіти та науки України Лариса Дейдиш. 

Дякуємо нашим партнерам, соціально відповідальним компаніям, які підтримали наш захід:

Репортажі з місця подій дивіться на YouTube-каналі ​SMARTUM​ https://www.youtube.com/channel/UCMhiN0IjbW7im9tLxEWVa8w?reload=9

Дякуємо всім, хто долучився до цієї великої події в сфері інтелектуального розвитку дітей!

SMARTUM - це розвиток без меж!