26 Січня 10:00 - 26 Січня 20:00

Київ

4

Територія SMARTUM - простір незвичайних здібностей!

26 січня 2019 року в центрі Києва, в Українському домі, понад 1000 гостей зібралися на II Всеукраїнську олімпіаду з ментальної арифметики «SMARTUM TERRITORY 2019». На олімпіаді було встановлено три нових рекорди усного рахунку для Книги рекордів України.

Більше, ніж 500 дітей з усіх областей України, адже Центри розвитку інтелекту Smartum є у всіх куточках країни, змагалися в швидкості та правильності усного рахунку чисел в умі. Числа для змагань були підібрані як однозначні та двозначні, так і тризначні.

Всього учасники олімпіади ділилися на 8 вікових категорій, а найменшому вундеркіндові виповнилося всього 4 рочки.

Окрасою олімпіади став конкурс «SMARTUM Цезар». Адже відомо, що Юлій Цезар міг робити кілька справ одночасно. Перевершити його, і успішно, спробували деякі учні Smartum!

Хлопці на конкурсі вирішували приклади одночасно з читанням віршів українською, англійською, японською, китайською та іншими мовами, танцювальними номерами, збором кубика Рубика наосліп, грою на музичних інструментах.

Рекордсменом Книги рекордів України на олімпіаді був визнаний Артем Гаврилко (8 років), який вів усний рахунок, керував гіробордом та м'ячем, і, до того ж, читав вголос поезію англійською мовою.

Переможцями олімпіади стало вісім дітей, які отримали цінні подарунки.

А Іван Князєв (7 років, м Бровари) встановив на олімпіаді цілих два рекорди для Книги рекордів України в номінаціях «Найвища швидкість усного рахунку з ментальної арифметики» та «Найвища складність усного рахунку з ментальної арифметики».

І це вже не перший рекорд України, поставлений Іваном!

Олімпіаду, серед інших гостей, відвідав директор Департаменту олімпійських видів спорту Міністерства молоді та спорту України Роман Вірастюк. Досягнення подарували йому оптимізм з приводу майбутнього України: «Відверто кажучи, я дуже вражений тим, що нам було показано. Це для мене - шок. Наша країна має велике майбутнє. Головне - щоб батьки підтримували дітей», - розповів він.

Всі учасники олімпіади отримали пам'ятні медалі та дипломи. Чекаємо учасників та гостей на наступну олімпіаду «SMARTUM TERRITORY 2020», яка пройде в Києві наступної зими! Вперед, до нових висот, розумники та розумниці, кращі з кращих!