18.06.2018
Поділитися: 6
  • Facebook
  • Telegram
3270

Батьки переможця онлайн-олімпіади «Нове покоління Z» розповіли про історію успіху сина

Переможець онлайн-олімпіади «Нове покоління Z» - Іван Князєв з міста Бровари продемонстрував свої вміння. На відеозапису учень SMARTUM складає двозначні числа на швидкості 0.3 секунди.

Нагадаємо, в онлайн-олімпіаді «Нове покоління Z» взяли участь понад 7000 дітей з 13 країн світу. Турнір пройшов 26-27 травня на інноваційній онлайн-платформі SMARTUM. Іван зайняв перше місце в рівні «Анзан» молодшої вікової групи і виграв подорож на батьківщину абакусу в Китай!

Батьки Івана - Юлія та Вадим Князєві розповіли, що інтелектуальним розвитком сина вони займаються з самого дитинства і завжди шукали інноваційні методики. Два роки тому дізналися про ментальну арифметику, привели хлопчика на заняття і вже через місяць були надзвичайно здивовані результатом. За словами Юлії та Вадима перемога сина - це спільна праця тренера, самого Івана і їхня - батьків. «Ми щодня допомагаємо Вані виконувати домашнє завдання на онлайн-платформі. У нас була мета, до якої ми йшли, і ми її досягли» - говорять Юлія та Іван Князєві.