16.05.2018
Поділитися: 10
  • Facebook
  • Telegram
2682

SMARTUM на фестивалі весни

«Академія розвитку інтелекту SMARTUM Україна» взяла участь у фестивалі Spring Fest. Захід пройшов в парку Дубовий гай міста Запоріжжя.

Гості свята взяли участь в інтерактивних розвагах, конкурсах, змаганнях та розіграші призів. Щодня в рамках фестивалю змінювалася основна тематика, що супроводжувалася виступами артистів і веселими змаганнями.

У зоні розважальної локації «Академія розвитку інтелекту SMARTUM Україна» представила свій інформаційний стенд. Представники компанії розповіли про можливості для розвитку інтелекту і методиках навчання: «Ментальна арифметика» тренує швидкість мислення за допомогою рахунку. «Меморика» розвиває пам'ять, завдяки чому у школярів підвищується успішність, діти швидше роблять домашні завдання у них залишається більше часу для відпочинку і прогулянок. Методика «Ліберика» розвиває швидкість читання, після проходження курсу діти починають любити книги, швидко і легко запам'ятовувати прочитане. Методики SMARTUM схвалені Міністерством Освіти і Науки України. Навчання в SMARTUM є і для дорослих. За словами представників центру: фахівці HR відзначають випускників SMARTUM, як пріоритетних у виборі компаній.

Представники SMARTUM запросили дітей і дорослих на пробні безкоштовні уроки.

У заключний день фестивалю гості насолодилися феєричної шоу-програмою і дискотекою.