15.12.2017
Поділитися: 2
  • Facebook
  • Telegram
4622

SMARTUM ставить рекорди України

Під час проведення Олімпіади представник національного проекту «Книга рекордів України» Ігор Підчибій зафіксував п'ять нових рекордів.

Один - в категорії «Масові заходи»: Найбільш численний одночасний рахунок на рахівницях абакус (кількість учасників - 505). Чотири інших встановлено в категорії «Діти - унікальні здібності», три з яких - за критерієм «Найбільша швидкість усного рахунку з ментальної арифметики» з теми «Анза»: 1) Кирило Макаренко (9 років, м. Запоріжжя), «одноцифрові числа. Швидкість - 0,4 сек. Кількість дій в одному прикладі - 40 »; 2) Софія Карпеєва (10 років, м. Білгород-Дністровський), «Двоцифрові числа. Швидкість - 0,4 сек. Кількість дій в одному прикладі - 10»; 3) «Наймолодший учасник олімпіади з ментальної арифметики з найвищими результатами» Іван Князєв (6 років, 4 місяці, 13 діб; м. Бровари), «трицифрові числа. Швидкість - 0,8 сек. Кількість дій в одному прикладі - 10»; четвертий - за критерієм «Найбільша кількість одночасно виконаних дій під час усного рахунку з ментальної арифметики. Розв’язання двох прикладів одночасно з теми «Брати»: Марія Скрипка (8 років, м. Чернігів), «одноцифрові числа. Швидкість - 0,9 сек. Декламує вірш українською мовою і виконує повні оберти на гіроборді одночасно».

Головний приз Олімпіади - iPad – отримали діти, які посіли перші місця з найскладнішої теми «Анза»: у молодшій групі Володимир Присяжнюк (6 років, м. Білгород-Дністровський), у старшій - Матвій Рудюк (8 років, м. Мелітополь). Інші переможці Олімпіади отримали ексклюзивні зірки в нагороду. Діти також отримали від партнерів і спонсорів заходу: сертифікати від провідного оператора дитячого туризму Elita Tour, подарунки від Ігрового дитячого центру «Kidландія», йогурти від Смачного спонсора Danone і «Ньютон Сік» для розумних. Усі учасники були відзначені грамотами і медалями.

«Академія розвитку інтелекту Smartum» висловлює щиро подяку всім учасникам Олімпіади - дітям, а також батькам і тренерам, усім представникам Smartum, партнерам та спонсорам!

Окремо хочемо висловити подяку «ТРЦ Термінал», який гостинно приймав Олімпіаду в місті Бровари.

Особлива подяка за висвітлення нашим інформаційним партнерам: загальнонаціональному телеканалу «Інтер», радіостанції Europa Plus 107 FM, одеському телеканалу «Академія», журналам «АФІША» Львів та «АФІША» Запоріжжя і усім іншим.