23.04.2018
Поділитися: 6
  • Facebook
  • Telegram
3142

Учень SMARTUM переміг в конкурсі «Битва талантів»!

Учень «Академії розвитку інтелекту SMARTUM Україна» в Херсоні взяв участь в конкурсі «Битва талантів». В рамках конкурсу, який проходить щорічно, діти демонструють свої таланти: починаючи від танцювальних номерів і віршування до показових виступів з дресированими тваринами і ментального рахунку на високій швидкості. Захід допомагає розвиватися талановитим дітям, щоб в подальшому виступити на ще більш масштабних конкурсах і сценах. Переможці «Битви талантів» візьмуть участь на святковому концерті на честь Дня міста Херсон. Організовує конкурс «Битва талантів» - молодіжна організація Спектр.ЮА за підтримки Управління молоді та спорту Херсонської міської ради.

В результаті нелегкої битви перемогу здобув Валентин Овчаренко - учень «Академії розвитку інтелекту SMARTUM Україна». Ментальній арифметиці Валентин навчається близько 7 місяців. На конкурсі «Битва талантів» юний учень SMARTUM рахував ментально двозначні і чотиризначні числа на швидкості 1 секунда, виконував паралельний рахунок двох прикладів з двозначних чисел в кількості 20 дій зі швидкістю 1,4 секунди.

Паралельно з ментальним рахунком Валентин розповідав вірш.

Переможець «Битви талантів» Валентин Овчаренко отримав головний приз конкурсу - подорож по Закарпаттю від генерального партнера туристичного агентства П'ятий океан. Учень SMARTUM розповів, що його перемога - це, в тому числі, заслуга тренера Костюкевич Л.А., яка навчила його майстерності ментального рахунки і підтримувала в ході конкурсу.