08.06.2018
Поділитися: 3
  • Facebook
  • Telegram
2348

Учні центру SMARTUM в Херсоні урочисто відсвяткували закінчення навчального року

Юні генії центру «Академії розвитку інтелекту SMARTUM Україна» в Херсоні урочисто відзначили одразу дві події: закінчення навчального року та нагородження учасників онлайн-олімпіади «Нове покоління Z».

Підведення підсумків року пройшло в дитячому розважальному комплексі «Jump Park», який розташувався в найбільшому ТРЦ «Fabrika». Директор і тренери центру «Академії розвитку інтелекту SMARTUM Україна» в Херсоні від щирого серця привітали учнів, з якими встигли зріднитися за час навчання. Цінні призи отримали діти, які набрали максимальну кількість балів по Херсону і потрапили в верхній список турнірної таблиці по Україні.

Юні інтелектуали, які посіли призові місця, отримали медалі та спеціальні подарунки: смарт годинники, гвинтокрил, що літає відштовхуючись від руки, комплекти шашок, шахів та смаколики для кожного. Дітлахи, які не зайняли призові місця, були нагороджені грамотами та медалями за участь.

Після нагородження всі учасники онлайн-олімпіади «Нове покоління Z» здорово повеселилися. Дітлахи мали вільний доступ в дитячу зону розваг комплексу «Jump Park». Урочиста подія стала гідним завершенням навчального року.