17.05.2018
Поділитися: 6
  • Facebook
  • Telegram
3275

У Краматорську пройшла перша Олімпіада з ментальної арифметики

У Краматорську відбулася перша регіональна Олімпіада з ментальної арифметики, організатором виступила «Академія розвитку інтелекту SMARTUM Україна».

У турнірі взяли участь понад 130 учнів SMARTUM з міст Краматорськ, Дружківка, Слов'янськ, Святогірськ, Лиман, Покровськ та ін. Діти змагалися в чотирьох рівнях: «Просто», «Брати», «Друзі», «Анзан» в вікових категоріях «Молодші» і «Старші».

За лічені секунди дітлахи виробляли арифметичні обчислення з багатозначними числами ментально без використання електронних пристроїв.

Ментальна арифметика - методика усного рахунку, в освоєнні якого використовуються рахівниці абакус. Діти тренуються, поступово збільшуючи складність усних обчислень. Дана методика поширена в більш ніж 70 країнах світу. В Японії і Китаї ментальну арифметику діти вивчають в школах.

Методика «Ментальна арифметика» від SMARTUM схвалена Міністерством Освіти і Науки України.

Учні SMARTUM вже демонстрували свої унікальні здібності в ток-шоу «Україна має талант», «Крутіше всіх» та інших.

Крім основної сітки турніру діти брали участь в конкурсі талантів «SMARUM-Цезар». Вони демонстрували унікальні можливості: виконували одночасно дві, три і навіть чотири дії. Такі здібності юні генії набувають завдяки заняттям по ментальній арифметиці.

У перервах між завданнями Олімпіади та творчими номерами, дітей розважали аніматори, які показали «Наукове шоу», «Шоу мильних бульбашок», та організували веселі естафети і конкурси.

Головний приз Олімпіади - гіроборд останнього покоління з 10-дюймовими колесами, смарт-системою балансування, програмою для смартфона, LED фарами і вбудованими динаміками отримала учениця «Академії розвитку інтелекту SMARTUM Україна» в Краматорську Анна Шевченко.

За підсумками олімпіади медалі і призи від генерального спонсора заходу компанії AlexTrade: стильні мьюзік-бокси, пауер-банки і модні бездротові навушники - отримали 20 дітей, які посіли призові місця в різних категоріях.

Партнер заходу магазин ювелірних виробів «Срібна лавка» підготував два призи глядацьких симпатій для учасників конкурсу талантів. Крім того, відбувся розіграш двох подарункових сертифікатів на суму 250 грн.

Всі учасники Олімпіади отримали дипломи та солодкі, ароматні пряники від партнера - сімейного кафе «Аліса».

Оксана Бородіенко директор центрів «Академії розвитку інтелекту SMARTUM Україна» в містах Краматорськ і Слов'янськ вважає, що незалежно від результатів олімпіади учні центрів SMARTUM вже переможці, оскільки те, як рахують діти, більшість батьків, вперше переступивших поріг нашого центру, називають чарами! Оксана Бородіенко каже: «Ми дуже раді, що Олімпіада стала для всіх присутніх не тільки захоплюючим змаганням, а й справжнім святом, про участь в якому можна з гордістю розповісти друзям і знайомим!»

 

Переможці першої регіональної Олімпіади SMARTUM в Краматорську!

 

Рівень «Просто», молодша вікова категорія:

1 місце Денщик Аріна

2 місце Єфименко Єлизавета

3 місце Берденікова Олександра

Рівень «Просто», старша вікова категорія:

1 місце Ренат Мамедов

2 місце Озтюрк Еліф

3 місце Дашивець Анастасія

 

Рівень «Брати», молодша вікова категорія:

1 місце Сірий Тимофій

2 місце Пакін Тимофій

3 місце Гошковіч Марія

Рівень «Брати», старша вікова категорія:

1 місце Кривоносов Артем

2 місце Лук'янченко Ілля

3 місце Бахтін Арсеній

 

Рівень «Друзі»:

1 місце Дрозд Артем

1 місце Чорна Вікторія

2 місце Евстафіева Стефанія

3 місце Чуланова Марія

 

Рівень «Анзан»:

1 місце Шевченка Ганна

2 місце Дегтяренко Іван

2 місце Клішина Олена

3 місце Руденкове Софія

Вітаємо переможців!