15.05.2018
Поділитися: 9
  • Facebook
  • Telegram
3301

Виграй подорож у Китай не виходячи з дому

Ти вже давно вчишся в SMARTUM або освоїв перший рівень курсу «Ментальна арифметика»? Протестуй свої знання, візьми участь в Онлайн-чемпіонаті «SMARTUM - Нове покоління Z» і виграй поїздку на батьківщину абакуса в Китай або безліч інших цінних призів!

26 травня пройде Онлайн-чемпіонат з ментальної арифметики «SMARTUM - Нове покоління Z». Організатор турніру - «Академія розвитку інтелекту SMARTUM Україна».

У турнірі візьмуть участь діти з Білорусі, України, Польщі, Болгарії, Чехії, Словаччини, Латвії, Литви, Казахстану, Узбекистану, Киргизстану.

Головний приз чемпіонату - поїздка на батьківщину абакусу в Китай.

Його отримають два переможці рівня «Анзан» в категоріях «Молодші» і «Старші».

Цінні призи чекають всіх переможців за 1-е, 2-е і 3-е місця в чотирьох рівнях: «Просто», «Друзі», «Брати», «Анзан», в вікових категоріях «Молодші» і «Старші» діти отримають: планшети iPad, системи віртуальної реальності HTCVive, конструктори LegoCity, PlayStation 4, ігрові приставки XboxOne.

Онлайн-олімпіада «SMARTUM - Нове покоління Z» по ментальній арифметиці - це прекрасна можливість перевірити свої знання не виходячи з дому, з будь-якої точки світу, де є доступ в інтернет, в будь-який зручний час протягом доби.

Зайди на платформу SMARTUM і зареєструйтеся.