02.08.2017
Поділитися: 1
  • Facebook
  • Telegram
5357

Для чого потрібна ментальна арифметика

Чи потрібна дитині ментальна арифметика? Давайте спробуємо розібратися у відповіді на це питання і подивимося, які навички і вміння набуває дитина, яка регулярно займається розвитком інтелекту за цією нестандартною, але дуже ефективною методикою.

Ментальна арифметика прийшла до нас з азіатських країн - Японії і Китаю. Основа методики - усний рахунок за допомогою абакусу (це стародавні японські рахівниці). Ментальну арифметику вже давно вивчають у всьому світі, а в Японії вона навіть включена в обов'язкову шкільну програму.

Улыбающийся мальчик считает

Це особлива методика тренування головного мозку, яка дивним чином впливає не тільки на вміння швидко і правильно рахувати в уяві а і гармонійно розвиває обидві півкулі головного мозку дитини, готує його до сприйняття і запам'ятовування великого обсягу інформації, вмінню обробляти, швидко приймати рішення і мислити логічно.

Для чого дітям потрібна ментальна арифметика?

  1. за допомогою тренувань дитина досягає успішних результатів у вирішенні математичних дій (усно складає, віднімає, множить і ділить з неймовірною швидкістю без допомоги будь-яких технічних засобів),
  2. за рахунок одночасної гармонійної роботи головного мозку покращує свою успішність в школі з усіх предметів,
  3. набуває впевненості у собі і вміння швидко знаходити правильне рішення,
  4. розвиває пам'ять і увагу, легко запам'ятовує великі вірші, великі тексти, успішно вчить іноземні мови,
  5. розкриваються творчі здібності дитини в таких сферах, як малювання, музичні нахили,
  6. ментальна арифметика навчає наполегливості в досягненні результату, а це добре позначається на спортивних досягненнях дитини.

Сучасна система освіти побудована таким чином, що практично все навчання зосереджено на точних науках і в основному розвивається ліва півкуля головного мозку. Дитина вчиться мислити логічно, розвивається інтелект, а права півкуля, яка відповідає за творчість і емоційний розвиток, майже не задіяна. Саме тому дитині складно буває знайти рішення в досить простих ситуаціях, тому що у неї не розвинена права півкуля і вона звикає мислити стереотипно. Результат такої спрямованості навчання - діти, перевантажені з дитинства додатковими заняттями і шкільними уроками, і відсутність часу на ті види діяльності, які дитині по справжньому цікаві.

Девочка на фоне доски с формулами

Чи потрібна ментальна арифметика дітям молодше 4-5 років? Наша відповідь - для більшості дітей - ні. Основний вид діяльності малюків - це гра. Їм складно довго займатися однією справою, тренуватися і наполегливо досягати результатів, хоча бувають і винятки. Тому в центрах ментальної арифметики Смартум обов'язково проводять безкоштовні пробні заняття, після яких визначають, наскільки дитина готова до навчання, або варто почекати і почати тренування трохи пізніше, коли дитина буде готова психологічно це почати робити.

Академія ментальної арифметики Смартум запрошує на заняття дітей різного віку від 4 до 16 років. Саме ментальна арифметика допоможе вашій дитині закласти міцний фундамент для подальшої успішної реалізації в життя.