02.08.2017
Поділитися: 9
  • Facebook
  • Telegram
5462

Ментальна арифметика — уся правда про навчання в смартумі

Все, що ви хотіли знати про популярну в нашій країні методику ментальної арифметики, яка застосовується у «Смартумі», ми розповімо вам у цій статті. Звідки вона з'явилася, чим відрізняється від інших і що потрібно для того, щоб дитина почала займатися у наших центрах?

Тренер и ученик

Як з’явилася методика «Смартум»

В основі методики «Смартум» техніки, які застосовуються, перш за все, у країнах, де ментальна арифметика досить розвинена і не викликає запитань. Це  Індія, Туреччина, Канада, Японія і Малайзія. При цьому максимальна адаптація до сучасної освіти, несхожість з суто математичною спрямованістю, авторські підручники і плани уроків — основа методики «Смартум».

Це абсолютно унікальний продукт, аналогів якому немає в світі. Саме завдяки йому став можливим стрімкий розвиток центрів Смартум, яких зараз вже близько 400 у 11 країнах світу.

Які основні відмінності методики «Смартум»

  • Найсучасніша онлайн-платформа. Вона розроблена таким чином, щоб діти, які на ній займаються, могли це робити самостійно у будь-якому віці. Додатки для iOS і Android, мінімальна швидкість появи цифр на екрані — 0,1 секунди, є різні режими — doble power, turbo, цікаві квестові запитання і відповіді, система оцінювання і рейтингів, анімаційний фільм після проходження домашнього завдання (що особливо подобається малюкам) — це все онлайн-платформа Смартум.
  • Наша методика доступна для навчання дітей віком від 4 до 16 років, а також для дорослих людей, у той час, як більшість інших центрів з ментальної арифметики заявляють про навчання тільки 5–11-річних дітей.
  • Ми навчаємо повноцінному множенню і діленню за нашою методикою, при тому, що більшість закладів, які конкурують з Смартум зупиняються на складанні та відніманні, обґрунтовуючи це тим, що ділення за допомогою абакусу (головного навчального інструменту в ментальній арифметиці) неможливо. Але ми це зробили. Ті діти, які вже другий рік навчаються у нас, швидко вивчають цю техніку і демонструють дуже хороші результати.

Тренер и ученик

Саме через те, що ми повноцінно вчимо множити і ділити за допомогою уявного абакусу, наша програма навчання триває майже 2 роки. І ми не дуже уявляємо, як можна навчитися рахувати ментально за 3–6 місяців, як це пропонують деякі центри ментальної арифметики.

Коли ви стоїте перед виборомгуртка для дитини  та сумніваєтесь, яку методику розвитку інтелекту обрати, звертайте увагу не тільки на рекламні трюки, а ставте запитання, дивіться відеоматеріали, приходьте на пробні заняття і обирайте для своєї дитини тільки найкраще!