02.08.2017
Поділитися: 4
  • Facebook
  • Telegram
6052

Розвиток розумових здібностей у дітей дошкільного віку: що треба знати батькам

Усі батьки хочуть, щоб їхня дитина була щаслива, здорова й успішна в житті. Вона росте, дорослішає, і питання розвитку розумових здібностей у дітей шкільного віку з плином часу стає більш важливим. Що обрати — музичну школу, англійську мову чи заняття з розвитку інтелекту?

Девочка играет

Є проста відповідь — методика, яка тренує обидві півкулі головного мозку дитини, тим самим розвиваючи багатозадачність. У результаті дитина може без труднощів і з інтересом займатися у різних гуртках і готуватися до школи. Ця методика — ментальна арифметика.

Яким чином ментальна арифметика сприяє розвитку розумових здібностей у дошкільнят

Щоб заняття ментальною арифметикою були ефективними для маленьких дітей, звертаємо увагу батьків на наступне:

  1. Рекомендуємо займатися розвитком розумових здібностей дітей з раннього віку, а до себе на заняття запрошуємо дітей від п’яти років. Для початку занять дуже важливо, щоб дитина вже вміла рахувати до десяти.
  2. Методика Смартум заснована на давній японській системі навчання усної лічби за допомогою абакуса – спеціальної рахівниці. Уже на першому занятті дитину вчать не тільки запам’ятовувати як правильно пересувати кісточки на спицях абака, а й водночас подумки уявляти рухи пальців і таким чином виконувати дії над одноцифровими, потім над двоцифровими і багатоцифровими числами.
  3. Ключова відмінність методики ментальної арифметики Смартум – наявність сучасної інтелектуальної онлайн-платформи, за допомогою якої навчання відбувається у легкій ігровій формі, а саме заняття викликає в дитини щире зацікавлення і захват. Сучасні діти не дуже люблять навчатися тільки за книжками, і якщо їм не надати можливість використовувати під час навчання комп’ютери, ноутбуки і планшети, якими вони вміють користуватися змалку, то інтерес може бути втрачений, а відновити його дуже складно.

Як ментальна арифметика допомагає у підготовці до школи

Розвиток розумових здібностей у дітей повинен бути гармонійним і саме ментальна арифметика чудово в цьому допомагає, адже сприяє тренуванню мозку, а не безглуздому заучуванню матеріалу. Коли дитина вчиться лічити на уявній рахівниці (подумки уявляє абакус), то в неї водночас починають працювати і права, і ліва півкулі. У результаті розвиваються швидке логічне мислення, творчі здібності та здатність знаходити рішення складних задач.

Мальчик тянет палец вверх

Підготовка до школи може бути цікавою й дуже простою, якщо правильно розставити пріоритети й обрати ментальну арифметику, як один із найефективніших способів розвитку розумових здібностей у дітей дошкільного віку. Ми впевнені, що Смартум зможе допомогти вашій дитині успішно підготуватися до школи, щоб її подальше навчання було легким і цікавим, тому чекаємо Вас на пробне заняття та готові відповісти на будь-які запитання!