02.08.2017
Поділитися: 6
  • Facebook
  • Telegram
6399

Розвиток розумових здібностей у дітей раннього віку

Ранній розвиток дитини сьогодні є темою номер один у багатьох молодих батьків, особливо мам, які проводять з маленькими дітьми багато часу і бажають для них тільки найкращого. Чи треба займатися розвитком розумових здібностей у дітей раннього віку, які заняття обрати, як визначити, що в майбутньому дитині знадобиться в житті, а що буде просто забирати час? Неможливо однозначно відповісти на запитання, що саме буде важливим для вашої дитини через багато років, які нові професії з’являться і знання в якій зі сфер будуть їй необхідні. Однак, можна знайти таку методику раннього навчання дітей, яка дозволить їм здобути не тільки знання, а серйозні навички, які сприяють інтелектуальному розвитку і успішності в будь-якій професії.

Девочка и книги

Розвиток розумових здібностей у дітей раннього віку ­ данина моді чи необхідність

Найчастіше батьки дуже переймаються підготовкою дитини до школи, навчають дитину читати,  писати,  рахувати, за що відповідає ліва півкуля головного мозку. При цьому не завжди приділяється увага розвитку творчих здібностей дитини, а це є сферою відповідальності правої півкулі.  Такий нерівномірний розподіл триває і в шкільні роки. У результаті ми бачимо величезну кількість дітей, які не встигають обробляти великі обсяги інформації і втомлюються від кількості шкільних предметів і домашніх завдань. Страждає пам’ять, концентрація уваги, дитина швидко втомлюється і не встигає робити уроки.

Ментальна арифметика  кращий варіант розвитку інтелекту дитини

В академії ментальної арифметики Smartum  для розвитку розумових здібностей у дітей раннього віку застосовують методику усного рахунку. Однак ставити знак рівності між ментальною арифметикою і усним рахунком не можна, тому що:

  1. ментальна арифметика сприяє гармонійному розвитку головного мозку;
  2. усна лічба є лише інструментом для тренувань;
  3. у процесі навчання діти вчаться не тільки правильно і швидко рахувати, а ще й одночасно декламувати вірші, співати, танцювати, виконувати нескладні акробатичні або спортивні вправи.

Папа с дочкой

Завдяки заняттям у Smartum  робота мозку стає гармонійною. Переваги ­ розвиток величезних потенційних можливостей дитини, про які батьки до занять у центрах Smartum  навіть не здогадувалися.

Заняття проходять раз на тиждень у групі, а весь інший час дитина займається вдома через інтернет за допомогою інтелектуальної ігрової IT-платформи. Виконання завдань побудовано таким чином, що дитині не нудно їх виконувати, тим більше, що в кінці для тих, хто розв’язує успішно всі приклади, обов’язково демонструється одна серія мультиплікаційного фільму.

В У Smartum  із задоволенням готові поспілкуватися з вами і вашою дитиною, провести з нею пробне заняття, зробити все можливе, щоб інтелект вашої дитини був на високому рівні і їй було легко і просто вчитися.