02.08.2017
Поділитися: 6
  • Facebook
  • Telegram
5934

Секрети ментальної арифметики

Шкільна пора для багатьох дітей ­ це не тільки нові знайомства і новий розділ життя, а й повсякденна рутина засвоєння нових знань. На превеликий жаль, методики викладання в сучасних школах спрямовані скоріше на зазубрювання матеріалів, а не на спроби розкрити індивідуальність кожної дитини. У результаті багато дітей починають гірше вчитися, їх можна зрозуміти. Якщо дитині нецікаво, предмет здається нудним і неважливим. Знижується успішність і псується настрій, школа починає сприйматися, як каторга. Що можна зробити, щоб дитина відчула інтерес до навчання? Рекомендуємо перевірену методику ­ ментальну арифметику, секрети якої ми і висвітлимо в цьому матеріалі.

Тренер помогает ученику

Секрети ментальної арифметики: цікаво і корисно

Сьогодні існує величезна кількість методик, покликаних допомогти дитині в нелегкому шкільному житті. Чим серед них виділяється ментальна арифметика?

Ментальна арифметика як основу використовує вправи на абакусах – спеціальних японських рахівницях. Перший і найпомітніший ефект від навчання ­ значно прискорений рахунок у думці. Ця навичка допомагає в багатьох предметах (в математиці, хімії, фізиці). Деякі батьки думають, що суть ментальної арифметики тільки в цьому. Але чому ж вона так популярна вже понад 2 000 років? У чому полягають секрети ментальної арифметики і чому саме її рекомендують світові фахівці в галузі психології та педагогіки?

Ментальна арифметика унікальна тим, що вона:

  • розвиває і ліву, і праву півкулі мозку, а це дає дитині можливості, у тому числі, для особистісного зростання і вияву своїх здібностей;
  • універсальна і може бути застосована під час вивчення будь-яких предметів у школі і ВНЗ, а також корисна в більшості сучасних професій;
  • дає можливість швидко розуміти і сортувати найрізноманітніші дані, виділяючи головне і відкидаючи непотрібне. У сучасному світі така навичка дуже корисна, тому що ми щодня отримуємо величезну кількість інформації;
  • дає дитині впевненість у своїх силах, допомагає знайти нові захоплення, друзів, стати більш практичною і відповідальною.

Абакус дозволяє розвинути приголомшливу швидкість рахування: дитина вчиться рахувати швидше від дорослих і калькулятора! Спочатку дитина пересуває кісточки на рахівниці пальцями, а потім абакус стає їй не потрібен для рахування, досить просто уявляти механізм роботи абакуса про себе.

Основна цінність цієї унікальної найдавнішої методики полягає в тому, що вона гармонійно розвиває обидві півкулі мозку. Тому діти на заняттях можуть віртуозно рахувати про себе, і разом з тим виконувати якісь дії паралельно: стрибати через скакалку, танцювати, співати.

Саме ці особливості і є секретами методики, що пояснює, чому її використовують в таких передових країнах, як Японія і США, а також багатьох європейських державах.

Smartum розкриємо секрети ментальної арифметики для вашої дитини

Наша методика ментальної арифметики поєднує і абакус, і сучасні технології. Зокрема, вправи в нашому центрі діти виконують з використанням інтерактивної онлайн-системи. Вони подаються в ігровій формі, приклади та завдання цікаві дітям і захоплюють їх, дозволяючи займатися із задоволенням.

Ребята на занятии

Перші результати з’являються зазвичай вже через 2-3 місяці занять: дитині стає простіше вивчати шкільну програму, вона із задоволенням робить уроки, їй цікаво, що буде далі. При цьому курс досить гармонійно впишеться у графік дітей, які відвідують в кілька гуртків або секцій ­ 1 заняття на тиждень (триває 2 шкільних уроки) і 15 хвилин на добу кожного дня на перевірку і тренування вдома ­ підійдуть практично всім.

Будемо раді бачити Вас у гостях!